28 вересня - 4 жовтня 2016 року

1. 30 вересня о 09:10 год. у м. Львові, на вул. Варшавська, 23 (Шевченківський район), впала в каналізаційний люк та була смертельно травмована жінка, 1935 року народження, жителька м. Львова. Тіло загиблої доправлено в морг судово-медичної експертизи.

Причини події – з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

2. 1 жовтня о 16:30 год. у м. Львові (вул. Кузневича, 5, біля ресторану „Тарон”, за автозаправкою „WOG”, Залізничний район) водій легкового автомобіля „Деу Нубіра”,  житель м. Львова, виїхав на правий бордюр, а в подальшому на тротуар, де здійснив наїзд на бетонний стовп електромереж. Внаслідок ДТП загинуло 2 особи (водій автомобіля та його пасажир, 1962 року народження, житель м. Львова), травмовано 1 особу, яку у важкому стані госпіталізовано до I-го травматологічного відділення Львівської комунальної міської клінічної ЛШМД.

Тіла загиблих доставлено до Львівського обласного судово-медичного моргу.

Незадовільні дорожні умови, що могли би стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені.

Причини події - з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

3. 4 жовтня о 3:35 год. у м. Львові на вул. Садова, 20а, (Залізничний район) у квартирі № 7а на 4 поверсі 4-х поверхового житлового будинку виникла пожежа. Під час ліквідації пожежі, рятувальниками виявлено тіло батька власниці квартири. Пожежу ліквідовано  о 4:10 год. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 10 м2.  Причини події - з'ясовуються.

4. 4 жовтня о 14:15 год. у м. Львові, по вул. Наукова, 29  (Франківський район), впала з балкону загального користування з 13-ого поверху 14-ті поверхового будинку та була смертельно травмована жителька м. Львова. Тіло загиблої доправлено в морг судово-медичної експертизи.

Причини події – з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка. 

5. 4 жовтня у м. Львові близько 09:40 год. на вул. Стуса (Сихівський район) біля заправки WOG під лівим переднім колесом фури Volvo провалився асфальт.

Попередньо причиною є старий каналізаційний колектор. У зв’язку із збільшенням тиску води на цій ділянці зірвало кришку люка, куди і провалилося колесо вантажівки. Рух на цій ділянці тимчасово перекрито, працівниками ОНУР  проводять роботи із витягування вантажівки. На місце події виїхали аварійні бригади ЛКП «Львівавтодор» і ЛМКП «Львівводоканал», які проводитимуть аварійно-відновлювальні роботи.

4 жовтня у м. Львові внаслідок падіння дерев на проїзджу  частину вулиць Стрийська, Енергетична, Сахарова були затримки руху авто та електротранспорту. Працівниками комунальних служб міста перешкоди вчасно ліквідовані. Роботи продовжуються.