7 грудня - 13 грудня 2016 року

Надзвичайна ситуація – рівень «об’єктовий».

немає. Потерпіло 22 (двадцять дві) особи, 8-м з яких після отримання необхідної медичної допомоги від госпіталізації відмовилися,14-ть потерпілих у стані різного ступеня важкості було госпіталізовано до медичних закладів міста. Особовим складом пожежно-рятувальних підрозділів проведено гасіння пожежі на площі 50 м2, врятовано 8 осіб., виведено 250 осіб. Пожежу ліквідовано о 03:51 год. силами пожежних підрозділів від ГУ ДСНС України у Львівській області. Причини події - з'ясовуються.

на лікуванні 4 осіб. Всім пацієнтам надається медична допомога в повному обсязі відповідно до протоколів МОЗ України.

немає.

Причини події - з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

2. 8 грудня о 14.40 год. у м. Львові (вул. Героїв УПА, 72, Франківський район), з висоти 4 поверху в шахту ліфта, впав чоловік (працівник ПАТ «Концерн Галнафтогаз»), 1952 року народження.

Лікарі бригади швидкої медичної допомоги констатували смерть до приїзду.

Причини події - з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

3. 8 грудня о 16:39 год. у м. Львові, вул. Валова, 16 (ЛКП “Старий Львів”, Галицький район), в квартирі № 11 на другому поверсі 4-х поверхового житлового будинку виникла пожежа (власник квартири встановлюється).

Внаслідок пожежі пошкоджено дерев’яні конструкції даху, перекриття між 2-3-4 поверхами та горищем на загальній площі 50 м2. Загиблих та травмованих внаслідок події немає.

Пожежа ліквідована о 20:23 год. силами 5-ти пожежно–рятувальних відділень ГУ ДСНС України у Львівській області.

З будинку через задимлення виведено 10 осіб. З чотирьох квартир тимчасово відселено 10 мешканців до хостелів м. Львова, у зв’язку з тим, що до будинку тимчасово припинено електро-, газо- та водопостачання.

Причини пожежі встановлюються.

4. 9 грудня близько 09:00 год. у м. Львові на залізничному переїзді по вул. Клепарівській, (Шевченківський район), було виявлено тіло дівчини віком 20-25 років, яку ймовірно збив потяг. За свідченнями лікарів швидкої медичної допомоги, які прибули на місце події, смерть настала задовго до виклику. Працівниками ГУ НП у Львівській області встановлюється особа загиблої та причини події.

Проводиться дослідча перевірка.

5. 11 грудня о 22:50 год. у м. Львові по вул. Вітовського, 26 зіткнулись два легкових автомобіля: «Mercedes С220», водій 1994 року народження, житель м. Львова та «ВАЗ21099», водій, 1974 року народження житель с. Давидів, Пустомитівського району. Внаслідок ДТП постраждали 5 (п'ять) осіб. Потерпілих госпіталізовано до комунальної 8 міської клінічної лікарні.

Незадовільні дорожні умови, що могли стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені.

Причини події з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

6. 12 грудня о 16:45 год. у м. Львові по вул. Шевченка, 374, сталось зіткнення трьох легкових автомобілів.

загинув на місці події.

Незадовільні дорожні умови, що могли стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені.

Причини події з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом дій …” у складі 33 осіб та 9 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.

експертами-вибухотехніками Львівського НДЕКЦ МВС України разом з кінологом проведено обстеження будівлі торгового центру та прилеглої території. На час обстеження з приміщень будівлі було виведено 10 осіб.

О 04:26 год. пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

житлового будинку виникла пожежа. Загиблих немає. Внаслідок пожежі отримала опіки обличчя II-III ступеня, 20 % кистей рук власниця квартири, 1964 року народження, яку було госпіталізовано до реанімаційного відділення Львівської комунальної 8-ої міської клінічної лікарні. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 5 м2, пошкоджено речі домашнього вжитку на площі 20 м2 Пожежу локалізовано о 20:40 год., ліквідовано о 20:41 год. силами двох пожежних підрозділів у складі 8 осіб та 2 од. техніки (АПД, АЦ) від ГУ ДСНС України у Львівській області. Стан потерпілої на 06:00 год. 14 грудня - середньої важкості. Причини події - з'ясовуються.

14 грудня о 03:02 год. невідома особа на телефон Львівського оператора служби “102” обліково-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління національної поліції у Львівській області повідомила про замінування у м. Львові приміщення Головного залізничного вокзалу (пл. Двірцева, 1, Залізничний район).

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 25 осіб та 10 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб, з будівлі вокзалу на безпечну відстань виведено 100 осіб (30 персоналу, 70 пасажирів).

криміналістичного центру при Головному управлінні національної поліції у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень вокзалу та прилеглої території. Пошукові роботи завершені о 04:56 год. - вибухового пристрою не виявлено.

Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.