12 квітня - 18 квітня 2017 року

1. 12 квітня о 20:52 год. в м. Львові, по вул. Кн. Ольги, 100і (квартал "Добра оселя") водій  позашляховика "VW Touareg", житель м. Львова, не впорався з керуванням, здійснив наїзд на перешкоду (бетонний бордюр з подальшим зіткненням із житловим будинком). Внаслідок події водій від отриманих травм помер в кареті ШМД. Тіло доправлено  в морг.

Причини події - з'ясовуються, проводиться дослідча перевірка.

2. 13 квітня о 00:54 год. в м. Львові, по пр. Червоної Калини, 67, в квартирі 34 на 9-му поверсі виникла пожежа, внаслідок якої 1 (одна) особа загинула та 1 (одна) особа постраждалаПотерпілий після надання медичної допомоги від госпіталізації відмовився.

Причини події - з'ясовуються, проводиться дослідча перевірка.

3. 14 квітня о 21:19 год. у м. Львові, по вул. Чупринки 102, кв. 6 отруїлися чадним газом 2 особи, віком приблизно 40 років, у важкому стані), вміст карбоксигемоглобіну у чоловіка-19%, у жінки-10%. Потерпілі доставлені до Львівської обласної клінічної лікарні. Працівниками ПАТ “Львівгаз” тимчасово припинено подачу газу до квартири. Причини події зʼясовуються.

4. 14 квітня о 19:00 год. у м. Львові на перехресті вул. Чорновола-Хімічна, відбулося ДТП. Водій автобуса "Мерседес", житель смт. Брюховичі, скоїв наїзд на пішохода 2004 року народження, жителя м. Львів, учня 7  класу в наслідок чого пішохід отримав тілесні ушкодження а саме: забій головного мозку, перелом склепіння черепу з переходом на основу, забійна рана носа, кома №1 госпіталізований в дитячу лікарню по вул. П.Орлика.

5.  18 квітня о 01:30 год. у м. Львові, вул. Долинського 2а, кв.11 отруїлися чадним газом 3-и особи, з них 1 дитина.

Потерпілі доставлені до Львівської обласної клінічної лікарні та комунальної міської дитячої клінічної лікарня.

Працівниками ПАТ “Львівгаз” тимчасово припинено подачу газу до газових приладів у квартирі. Причини події з'ясовуються.

6. 18 квітня о 5.39 у м. Львові вул. Бендери, 61,кв.4 отруївся чадним газом чоловік,  вміст карбоксигемоглобіну-17%; Потерпілого доставлено до Львівської обласної клінічної лікарні. Працівниками ПАТ “Львівгаз” тимчасово припинено подачу газу до газових приладів у квартирі. Причини події з'ясовуються. Потерпілий від госпіталізації відмовився, у задовільному стані відправлено до дому.