3 травня - 9 травня 2017 року

1. 5 травня о 09:08 год. в м. Винники Львівської міської ради, вул. Кільцева, 14/71, із скаргами на отруєння харчовими продуктами, до медичних закладів м. Львова, звернулись троє осіб, з них одна дитина.

Потерпілих в стані середньої важкості госпіталізовано в інфекційні лікарні, маму і дитину у Львівську клінічну інфекційну лікарню Львівської обласної ради, вул. Мечнікова, 8, тата у комунальну інфекційну клінічну лікарню, вул. Лисенка, 45.

Зі слів потерпілих, вживали ковбасу придбану в супермаркеті «Ашан» по вул. Стрийська, 30, с. Сокільники.

Причини події встановлюються.

2. 5 травня о 13:38 год. у м. Львові, вул. Театральна, 7, кв.2 (Галицький район, ЛКП «Айсберг») отруїлася чадним газом одна особа, 1998 року народження, жителька м. Київ, вміст карбоксигемоглобіну-5%.

Потерпілу у стані середньої важкості доставлено до Львівської обласної клінічної лікарні.

Працівниками ПАТ “Львівгаз” тимчасово припинено подачу газу до газових приладів у квартирі. Причини події з'ясовуються.

3. 5 травня близько  19:40 год. у м. Львові на перехресті вул. Зелена та вул. Простора відбулось зіткнення мікроавтобуса "РАФ", водій, чоловік 1952 року народження, який є винуватцем ДТП  та легкового автомобіля "Фіат Дабло".

Внаслідок події постраждали 3 (три) особи. Потерпілих в стані середньої важкості госпіталізовано в 8 МКЛ.

Незадовільні дорожні умови, що могли стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди не виявлені.

Причини події - з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

4. 6 травня о 10:50 год. у м. Львові, за адресою вул. Чернігівська 23-а, кв.31 (Личаківський район, ЛКП «Господар») отруїлись, імовірно, чадним газом, чотири особи, з них двоє дітей, яких у стані середньої важкості було госпіталізовано до Львівської міської дитячої клінічної лікарні (дорослі від госпіталізації відмовились).

Працівниками ПАТ “Львівгаз” тимчасово припинено подачу газу до газових приладів у квартирі. Причини події з'ясовуються.

5. 8 травня о 11:55 год. в м. Львові на перехресті вул. Гайдамацька та Замарстинівська сталось зіткнення двох легкових автомобілів "OPEL" та "Volkswagen". Постраждалих немає. Внаслідок подій було тимчасово зупинено рух трамваїв по маршрутах №4,5,6 в обох напрямках.

О 12:25 год. рух трамваїв відновлено, затримка в русі – 30 хвилин.

6. 9 травня о 02:58 год. надійшло повідомлення, про виявлення в м. Львові, по вул. Липи Ю., №12 на сходах другого поверху, підозрілого "дипломата". Виїздом ОГ ГУ ДСНС України у Львівській області зафіксовано, що виявлений предмет (перфоратор) небезпеки собою не являє.