31 травня - 6 червня 2017 року

1. 31 травня о 13:15 год. на телефон  гарячої лінії Господарського суду Львівської області від аноніма надійшло повідомлення про замінування будівлі Господарського суду Львівської області (вул. Личаківська, 128, Личаківський район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом дій …” у складі 33 особи та 10 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.

 Працівниками Личаківського відділу ГУ Національної поліції у Львівській області, спеціалістами вибухово-технічного відділу ГУ Національної поліції України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження будівлі суду та прилеглої території (на час обстеження з приміщень будівлі було виведено 120 осіб, з них 80 працівників суду та 40 відвідувачів).

О 14:50 год. пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

2. 2 червня о 00:55 год. у м. Львові (вул. Словацького Ю., 4/8а, Галицький район) з балкона квартири, вистрибнув хлопець, 1997 року народження, та від отриманих травм помер на місці події.

Причини події - з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

3. 2 червня о 13.40 надійшло повідомлення від чергового СБУ про те, що в м. Львові в міжнародному аеропорту “Львів” ім. Данила Галицького пасажирка рейсу Львів – Стамбул заявила, що в літаку знаходиться вибуховий пристрій. Час відправки рейсу зі Львова о 13.35 год.

З літака виведено 80 пасажирів та 6 членів екіпажу. Аеропорт працював в штатному режимі.

О 14.30 НДЕКЦ при ГУ Національної Поліції у Львівській області завершено обстеження літака та о 14.40 год. багажу пасажирів. Вибухового пристрою не виявлено.

Станом на 15.00 год. 02 червня відновлена посадка пасажирів на даний рейс.