21 червня - 26 червня 2017 року

1. 25 червня о 00:30  у м. Львові по вул. Ярославенка, 47, (Сихівський район) невстановлений водій керуючи легковим автомобілем «Dacia Logan» здійснив наїзд на пішохода, 1965 року народження, який проживав в м. Львів. ДТП відбулось на проїжджій частині (не на пішохідному переході). Внаслідок події пішохід від отриманих травм загинув на місці події, а невстановлений водій, залишивши автомобіль, зник з місця ДТП.

Незадовільні дорожні умови, що могли стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені.

Причина події - з’ясовується. Проводиться дослідча перевірка.

2. 25 червня о 17:38 год. надійшло повідомлення про те, що в м. Львові по  вул. Кукурудзяна, 1 (Личаківський район) на ринку «Торпедо» на траві в пластиковій коробці знайдено розбитий манометр із ртуттю. Відділенням радіаційно-хімічного та біологічного захисту ЗТС ГУ ДСНС у Львівський області  проведено збір ртуті механічним способом у кількості 200 грам. Зібрану ртуть було передано в Управління з надзвичайних ситуацій та захисту населення Львівської міської ради встановленим порядком.

На місце події виїжджали: ПРХЛ ЗТС ГУ ДСНС (2 чол.) та ОГ Личаківського РВ.