12 липня - 18 липня 2017 року

1. 12 липня о 14:32 год. на телефон служби охорони готелю “Жорж”, м. Львів, пл. Міцкевича А., 1 (Галицький район)від аноніма надійшло повідомлення про замінування готелю. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 36 осіб та 12 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Із будівлі було виведено на безпечну відстань 140 осіб (відвідувачів та працівників готелю).

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно- криміналістичного центру при Головному управлінні національної поліції у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження будівлі та прилеглої території. Пошукові роботи завершені о 17:20 год. - вибухового пристрою не виявлено.

Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

2. 14 липня о 00:19 год. надійшло повідомлення про пожежу в смт. Брюховичі (Львівської МР) по вул. Шкільній, 27 в цегляному двоповерховому житловому будинку, розміром 10 х 15 м (приміщення жіночого монастиря). Вогнем пошкоджено фасад будинку на площі 1 м2. Пожежу ліквідовано до прибуття пожежно-рятувального підрозділу.

О 02:11 год. за повідомленням диспетчера Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з ознаками – легке отруєння продуктами горіння, першіння в горлі звернулось 20 осіб (які перебували за даною адресою), які бригадами швидкої медичної допомоги направлені до Львівської обласної клінічної лікарні.

Після медичного огляду всі особи від госпіталізації відмовились.

Обставини події – з’ясовуються.

3. 14 липня о 10.42 год. у м. Львові, на вул. Хуторівка, 4б, під час виконання земляних робіт, виявлено  100 мм артилерійський снаряд часів 2 світової війни.

Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.

4. 14 липня  о 12.31 год. у смт. Брюховичі, вул. Невелийчука С., б/н (Шевченківський район)  під час проведення земляних робіт було виявлено  15 авіабомб .

Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.

О 13.40 год. 14 липня боєприпаси вилучено.

5. 15 липня о 21:50 год. невідома особа з мобільного телефону на телефон Львівського оператора служби “102” обліково-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління національної поліції у Львівській області повідомила про замінування у м. Львові приміщення Головного залізничного вокзалу станції "Львів" (пл. Двірцева, 1). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 46 осіб та 11 од. техніки (з них 10 осіб та 2 од. техніки від ГУ ДСНС України у Львівській області).

Місце події було огороджене, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб, з будинку вокзалу виведено близько 500 пасажирів та  осіб обслуговуючого персоналу.

Працівниками Залізничного відділу поліції, спеціалістами вибухово-технічного відділу Львівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України разом з кінологом проведено обстеження будівлі вокзалу    та прилеглої території. О 23:30 год. пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено. Затримки руху залізничного транспорту не було.

Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

6. 16 липня о 15:45 год. надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові по пр. Свободи, 31, яка виникла на другому поверсі трьох поверхового житлового будинку, розміром 13х20м. Пожежу локалізовано о 17:01 год., ліквідовано о 17:51 год. сімома стволами «Б» в складі 7 ланок ГДЗС. Вогнем знищено дерев’яні конструкції горища на площі 270 м2, квартиру № 4 на другому поверсі, пошкоджено квартиру № 5 на другому поверсі та квартиру № 8 на третьому поверсі. На місці пожежі працювало 7 АЦ, 2 КАП, УКС, МОГ ГУ ДСНС.

Причини пожежі - з'ясовуються.

7. 18 липня  о 9.40 у м. Львові, на вул. О. Степанівни,8 (Залізничний район)  під час проведення земляних робіт було виявлено верхню бойову частину протитанкової гранати часів другої світової війни.

Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на ідентифікацію, вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.

8. 18 липня о 20:09 год. у м. Львові, Личаківський район, вул. Ковельська, впав з мосту через залізничну колію мешканець м. Львова. Під час падіння потерпілий зачепив високовольтну лінію та був уражений електричним струмом, внаслідок чого з важкими травмами (опіки І-ІІ ступеню, поєднана полі травма) був госпіталізований до реанімаційного відділення комунальної 8-ої міської клінічної лікарні.

Причини та обставини події встановлюються.

9. 18 липня о 16:38 год. у м. Львові, Залізничний район, вул. Роксоляни, 59а/29, було розбито ртутний медичний термометр. Силами одного пожежно-рятувального підрозділу ГУ ДСНС України у Львівській області надавалась допомога мешканцями квартири у збиранні ртуті та проведенні демеркурізації місця події.

10. 19 липня о 04:41 год. у сел. Рудно Львівської міської ради на території дачного кооперативу “Росинка” виникла пожежа у металевому вагончику. Під час гасіння пожежі виявлено тіло невідомої особи. Пожежу ліквідовано о 05:20 год. силами одного пожежно-рятувального відділення ГУ ДСНС України у Львівській області. Причини пожежі та особа загиблої людини встановлюються.

Пожежі, пов’язані з самовільним спалюванням рослинності та її залишків:

1. 17 липня о 09:45 год.  пожежа в м. Львові по вул. Роксоляни, б/н на відкритій території, земельна ділянка належить ЛКП «Левандівка». Вогнем знищено торф на площі 300 м². Пожежу ліквідовано о 14:50 год.

2. 17 липня о 16:36 год. пожежа в м. Львові по вул. Блажкевич, 10 на відкритій території, земельна ділянка належить ЛКП «Левандівка». Вогнем знищено торф на площі 10 м².  Пожежу ліквідовано о 18:21 год.