26 липня - 1 серпня 2017 року

1. 26 липня близько 10.30 год. у м. Львові ( вул. Зелена,119, Личаківський р-н.) на новобудові ( забудовник будівельна фірма ‘’АБР – Буд’’, розташованої за адресом вул. Мучна 23/3) з висоти 4-х метрів впав з риштування та отримав травми працівник-  монтажник залізобетонних конструкцій чоловік, 1981 р.н., житель с. Думичі Жовківського р-ну, Львівської обл. Постраждалого з ЗЧМ травмою, струсом головного мозку, забійною раною скроневої ділянки голови, двобічною переорбітальною гематомою, тупою травмою грудної клітини доставлено в  ступені середньо важкості в операційний блок 8 КМКЛ.

2. 26 липня о 12:40 год. на телефон  102 міського управління національної поліції у м. Львові Головного управління національної поліції у Львівській області від аноніма надійшло повідомлення про замінування будівлі 3-го відділення Львівської клінічної психіатричної лікарні за адресом вул.Кульпарківська,95. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом дій …” у складі 35 осіб та 11 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.  

 Працівниками Франківського відділу ГУ Національної поліції у Львівській області, спеціалістами вибухово-технічного відділу ГУ Національної поліції України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження будівлі суду та прилеглої території (на час обстеження з приміщень будівлі було виведено 75 осіб, з них 20 працівників та 55 хворих).

О 14:40 год. пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено.

3. 26 липня о 16.30 год. - у м. Львові, вул. Личаківська,117 (Личаківський р-н)  знайдено ручну гранату часів IІ Світової війни. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.

4. 27 липня о 21:56 год. надійшло повідомлення, що в м. Львові по вул. Рубчака, 27(Франківський р-н.) в будівлі ГПУ «Львівгазвидобування» виявлено підозрілу коробку. На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом  дій …” у складі 25 осіб та 5 од. техніки (з них 10 осіб та 1 од. техніки від ГУ ДСНС України у Львівській області).В ході обстеження вибухотехнічним управлінням ГУ НП у Львівській області о 23:10 год. встановлено, що в коробці знаходиться цегла. Предмет небезпеки не становить.

5. 28 липня о 9.30 год. - у м. Львові, вул. Лукасевича,15 (Шевченківський р-н), біля цвинтаря на смітнику знайдено 150 мм. снаряд часів IІ Світової війни. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.

6. 28 липня о 22:21 год. надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові по вул. Роксоляни, 65 а, кв. 2 (Залізничний район),  на першому поверсі десятиповерхового житлового будинку. Попередньо встановлено, що стався вибух газо-повітряної суміші природного газу без подальшого горіння. Внаслідок вибуху травмовано власницю квартири, 1946 року народження, яку з термічними опіками  обличчя та нижньої третини верхніх кінцівок госпіталізовано у 8-му міську клінічну лікарню. Вибуховою хвилею вибито вікно на кухні, яке виходило на балкон та вікно на балконі. Пошкодження несучих елементів будинку немає. 

Обставини події з’ясовуються.

7. 31 липня о 16:12 год. поступило повідомлення що  в м. Львові, по вул. Милорадович 11 кв.2 (Личаківський р-н., ЛКП 507) отруїлися чадним газом, мама (6% карбоксигемоглобіну) госпіталізована до ОКЛ і дитина 2005 року народження (3% карбоксигемоглобіну),  госпіталізована до ОДКЛ. :

Працівниками ПАТ “Львівгаз” тимчасово перекрито подачу газу до квартири. Причини події - з’ясовуються.

Пожежі, пов’язані з самовільним спалюванням рослинності та її залишків:

1. 30 липня 2017 р. о 09:41 год. надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові по вул. Білогорща, б/н (Залізничний р-н.) на відкритій території. Вогнем знищено окремими осередками торф на площі 10 м2. Пожежу ліквідовано о 11:34 год.

2. 31 липня 2017 року о 15.20 год. надійшло повідомлення про пожежу в    смт. Брюховичі Львівського МР (Шевченківський район) по вул. Проліскова, 8 на відкритій території, земельна ділянка належить Брюховицькій селищній раді. Вогнем знищено суху траву на площі 40 м2.  Пожежу ліквідовано о 15.56 год.