18 жовтня - 24 жовтня 2017 року

1. 18 жовтня о 15.58 год. надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові по вул. Виговського, 25а/43. Внаслідок пожежі потерпіла особа чоловічої статі, віком близько 65 років (особистість встановлюється). Потерпілого у стані середньої важкості з діагнозом отруєння продуктами горіння госпіталізовано в ОКЛ. Пожежу ліквідовано о 16.21 год.

Причини пожежі - з'ясовуються.

2. 20 жовтня близько 10:00 год. у м. Львові на вул. Тершаківців у водоймі поблизу Національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Степана Гжицького, працівниками Личаківського районного відділу ГУ Національної поліції у Львівській області  було виявлено та піднято тіло Курчія Романа Богдановича (без ознак насильницької смерті), 1973 року народження, жителя м. Львова. Причина смерті встановлюється, тіло направлено на судмедекспертизу.

За інформацією Державної установи “Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України” під час спалаху гострої кишкової інфекції, через вживання їжі під час святкування груп людей та харчування в ресторані “Панська Чарка” (м. Львів, вул. Винниченка В., 3), з 16 жовтня поточного року всього звернулось за медичною допомогою до закладів охорони здоров’я області 25 осіб, у тому числі 2-є дітей.

З них всього було госпіталізовано - 22 особи, в тому числі 2-є дітей.

Станом на 06:00 год. 25 жовтня виписано із стаціонару 15 осіб (в т.ч. 2-є дітей), з них 14 (в т.ч. 2-є дітей) – із ЛОІКЛ, 1 – із Новояворівської РЛ № 1.

Продовжує стаціонарне лікування всього 7 осіб в ЛОІКЛ.

Стан усіх пацієнтів наближений до задовільного. Триває комплекс лікувально-діагностичних міроприємств.