25 жовтня - 31 жовтня 2017 року

1. 25 жовтня о 15:30 год. в м. Львові, в лісовому масиві поблизу вул. Винниця, б/н (Шевченківський район), було виявлено дві скляні пляшки наповнених ртуттю. На місці події розливу ртуті не виявлено. Працівниками Шевченківського районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області пляшки із ртуттю (вагою близько 9 кг 450 гр) вилучені та встановлених порядком передані в управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

2. 25 жовтня о 16:56 год. у м. Львові, вул. Пасічна, б/н водій вантажного автомобіля “Мерседес-Актрос”,  виявив протікання в металевій бочці (200 л) в якій знаходилась (згідно із наданими документами) хімічна продукція, продукти для ливарних виробництв.

Мобільною оперативною групою ГУ ДСНС України у Львівській області     із супроводом патрульної поліції вантажний автомобіль відтранспортовано за межі м. Львова на підривний майданчик у с. Давидів Пустомитівського району для проведення дій з розмитнення товару та ліквідації протікання.

Внаслідок події загиблих та травмованих немає. Відділенням РХБЗ на місці події проведено заміри, загрози навколишньому середовищу та населенню не виявлено.

3. 25 жовтня близько 18:20 у м. Львові, вул. Довженка О., 16 (Сихівський район) з вікна квартири 15-го поверху житлового будинку випала, дитина, 2003 року народження, яка загинула на місці події. За попередньою інформацією, дівчина вчинила самогубство. Проводяться слідчі дії.

4. 28 жовтня о 23:21 год. в м. Львові, по вул. Стрийська, навпроти АЗС "WOG" водій легкового автомобіля "Ренж Ровер", житель м. Дрогобич, скоїв наїзд на невідомого чоловіка віком близько 40 років, який від отриманих трав помер на місці події. Проводиться дослідча перевірка.

За інформацією Державної установи “Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України” під час спалаху гострої кишкової інфекції, через вживання їжі під час святкування груп людей та харчування в ресторані “Панська Чарка” (м. Львів, вул. Винниченка В., 3), з 16 жовтня поточного року всього звернулось за медичною допомогою до закладів охорони здоров’я області 25 осіб (у т.ч. 2 дітей). З них всього було госпіталізовано 22 особи  (у т.ч. 2 дітей).

Станом на 06:00 год. 27 жовтня виписано із стаціонару всі 22 особи.