15 листопада - 21 листопада 2017 року

1. 15 листопада о 15:00 год. на телефон Залізничного районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області від аноніма надійшло повідомлення про замінування Головного залізничного вокзалу м. Львова (пл. Двірцева, 1, Залізничний район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом дій …” у складі 43 особи та 9 од. техніки.

Місце події було огороджене, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Спеціалістами вибухово-технічного управління Головного управління Національної поліції у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження будівлі вокзалу та прилеглої території. З приміщення вокзалу виведено орієнтовно 300 осіб. Пошукові роботи завершені о 16:50 год, вибухового пристрою не виявлено. Затримки руху поїздів не було. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

2. 17 листопада близько 10:00 год. у Миколаївське районне відділення поліції від невстановленої особи надійшло анонімне повідомлення про замінування Галицького районного суду у м. Львові (вул. Чоловського, 2, Залізничний район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом дій …” у складі 27 особи та 7 од. техніки.

Місце події було огороджене, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Спеціалістами вибухово-технічного управління Головного управління Національної поліції у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження будівлі суду та прилеглої території. З приміщень суду виведено орієнтовно 70 чоловік (50 працівників суду і 20 відвідувачів). Пошукові роботи завершені о 11:30 год, вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.