29 листопада - 5 грудня 2017 року

1. 30 листопада о 14:36 год. надійшло повідомлення, що у м. Львові, вул. Шолом-Алейхема Ш., 12 в подвір’ї нежитлового будинку під час проведення земляних робіт виявлено невідому речовину (порошок гірчичного кольору), яка при взаємодії з повітрям виділяє різкий запах, що нагадує хлор. Для встановлення властивостей та ідентифікації речовини на місце залучено РХБЗ ЗТС, оперативну група Галицького РВ м. Львова та ОКЦ (4 чол.).

В результаті проведених попередніх замірів встановлено, що виявлений порошок є різновидом хлору, який після взаємодії з повітрям втратив свої шкідливі властивості. Після проведення повторних замірів небезпеки для населення та навколишнього середовища не виявлено. За фактом події було повідомлено відповідні служби.

2. 1 грудня о 06:45 год. у м. Львів, вул. Тернова 2а (приватний будинок) Залізничний район, отруїлись чадним газом 2 особи, яких було госпіталізовано до Львівської обласної клінічної лікарні.

Працівниками ПАТ “Львівгаз” тимчасово перекрито подачу газу до будинку. Причини події встановлюються.

3. 3 грудня о 17:18 год. у м. Львів, вул. Хмельницького Б., 187а, кв.14 (Шевченківський район, ЛКП Збоїща 408), отруїлись, імовірно, чадним газом дві особи, яких у стані середньої важкості було госпіталізовано до Львівської обласної клінічної лікарні.

Причини події з’ясовуються.

4. 4 грудня о 07:55 год. у м. Львів, вул. Сагайдачного, 11а/2, (Личаківський район, ЛКП Господар), отруїлись, імовірно, чадним газом дві особи, яких у стані середньої важкості було госпіталізовано до Львівської обласної клінічної лікарні.

Причини події з’ясовуються.