6 грудня - 12 грудня 2017 року

1. 8 грудня о 19:55 год. у м. Львів, вул. Кониського, 11а/3 , отруїлася чадним газом (під час купання у ванні) дівчинка, 2006 року народження, вміст карбоксигемоглобіну – 35%, госпіталізована до МДКЛ, стан середньої важкості.

Працівниками ПАТ “Львівгаз” тимчасово перекрито подачу газу до квартири. Причини події з’ясовуються.

2. 8 грудня о 20:15 год. в м. Львів на перехресті вулиць Городоцька – Авіаційна,  водій автомобіля КІА “ Соренто” мешканець м. Львів, поза межами пішохідного переходу здійснив наїзд на невстановленого пішохода жіночої статі, яка від отриманих травм померла на місці пригоди. Причини події - з'ясовуються.

3. 10 грудня о 11:28 на станцію швидкої медичної допомоги м.Львова надійшло повідомлення, що на вул. Лемківська, 9а, (біля магазину зброї) внаслідок серцевого нападу (попередньо) раптово помер військовослужбовець США, віком 21 рік, який знаходився у відрядженні на Яворівському учбовому центрі. Смерть наступила до приїзду бригади швидкої допомоги. Тіло доставлено в обласний судово-медичний морг.

4. 12 грудня о 15.05 год. на тел. 112 надійшло повідомлення про замінування магазину “Baker Market ” за адресою: м. Львів вул. Наукова, 10а. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом реагування …” у складі 26 особи та 8 од. техніки.

З приміщення магазину було виведено близько 42 працівників та відвідувачів.

Вибухотехнічним управлінням ГУ НП у Львівській області з метою виявлення вибухового пристрою було проведено обстеження приміщень магазину та прилеглої території. Пошукові роботи завершено о 16:15 год. Вибухового пристрою не виявлено.

Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

5. 12 грудня о 22:45 год. у м. Львові по вул. Княгині Ольги, водій, житель м. Львів, керуючи легковим автомобілем "Шкода Октавія", на проїжджій частині дороги, поза межами пішохідного переходу, здійснив наїзд на не встановленого пішохода чоловічої статі, віком 50-60 років, який від отриманих травм помер не місці події. Причини події - з'ясовуються.