20 грудня - 26 грудня 2017 року

1. 24 грудня о 07:14 надійшло повідомлення від чергового ОКЦ ГУ ДСНС України у Львівській області про замінування слідчого ізолятора у м. Львові, вул. Городоцька, 20.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом реагування… “ у складі 9 осіб та 2 од. техніки. Пошукові роботи завершено о 07:55 год. Вибухового пристрою не виявлено.

Проводяться заходи з встановлення особи, надала неправдиве повідомлення про замінування.

2. 24 грудня о 18:20 год. на телефон “101” ГУ ДСНС України у Львівській області від аноніма надійшло повідомлення про замінування будівлі Львівського дитячого будинку №1 для дітей сиріт за адресою: м. Львів, вул. Таджицька, 23 (Личаківський район).

Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом дій …”.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.  

Працівниками Личаківського відділу ГУ НП у Львівській області, спеціалістами вибухово-технічного управління ГУ НП у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження будівлі дитячого будинку та прилеглої території (на час обстеження з приміщень будівлі було виведено 63 особи, з них 53 дитини та10 вихователів).

О 20:50 год. пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено.

Проводяться заходи з встановлення особи, надала неправдиве повідомлення про замінування.

3. 22 грудня о 18.30 год., у м. Львові по вул. Івана Франка, у внутрішньому дворі багатоквартирного будинку №111, обвалилася допоміжна підпірна стіна площею до 30 м2, в результаті чого відбувся зсув ґрунту до 20 м3. Постраждалих немає, будинок не пошкоджено, входи у під`їзди доступні. За попередньою оцінкою представників ДСНС, загрози подальшого руйнування немає.

4. 23 грудня о  22:30 год. надійшло повідомлення, що в м. Львові по вул. Ярослава Мудрого, 18 (Галицький район ЛМКП «Айсберг») на першому поверсі двоповерхового житлового будинку, в квартирі № 8, попередньо, внаслідок отруєння чадним газом, загинула жінка, 1942 року народження. Причини події встановлюється, працівниками ПАТ «Львівгаз» перекрито подачу газу до будинку.

5. 24 грудня о 01:10 год. у м. Львові на вул. Городоцькій в районі мотозаводу водій автомобіля «Джилі», житель м. Львова, здійснив зіткнення з автомобілем  «Газель» бригади № 13 швидкої медичної допомоги, який від удару перекинувся. В автомобілі швидкої медичної допомоги разом з водієм знаходились 5 чоловік –  лікар, 2 фельдшери і санітар.

 Внаслідок ДТП у стані середньої важкості були госпіталізовані у Львівську міську лікарню швидкої допомоги фельдшер, санітар та пасажирка автомобіля  «Джилі», жителі м. Львова.

Проводяться слідчі дії з метою встановлення обставин події.

6. 25 грудня о 02:49 год. у м. Львові, вул. Ожешко Є. 3, (Франківський район, ЛКП «Львівський ліхтар»)у приватному житловому цегляному одноповерховому будинку  під час пожежі отруїлась чадним газом жінка, 1955 року народження, яку у стані середньої важкості було госпіталізовано до Львівської ОКЛ. Вміст карбоксигемоглобіну в крові потерпілої – 10%.

7. 26 грудня о 03:31 год. надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові по вул. Я. Музики, 34 (Франківський район)  на четвертому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку в квартирі №160. Вогнем знищено майно в квартирі на площі орієнтовно 40 м2. Врятовано: 10 чоловік, з них 1 дитина. Під час пожежі з будинку було виведено 20 чол. Пожежу ліквідовано о 04:22 год. Причини пожежі зʼясовуються.