27 грудня 2017 року - 2 січня 2018 року

1. 28 грудня о 09.50 год. у м. Львові, на вул. Зелена, 252  (Сихівський район), місцевим мешканцем, виявлено предмет ззовні подібний на ручну гранату Ф-1 часів 2 світової війни.

Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.

2. 28 грудня о 12:15 год. на станцію швидкої медичної допомоги м. Львова надійшло повідомлення, що на вул. Лисенка, 31, (Личаківський район, КЗ «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАДИТ») з другого поверху в шахту ліфта впала та загинула працівниця-ліфтер, 1946 року народження, зареєстрована за адресою м. Львів, вул. Дністерська, 6/17. Електроенергія в закладі була вимкнена в зв’язку з проведенням ремонтних робіт в електрощитовій.

Лікарі бригади швидкої медичної допомоги констатували смерть до приїзду.

Причини події встановлюються.

3. 28 грудня о 21:45 год. у м. Львові вул. Антоновича 10 кв.1 (Франківський район, ЛКП «Львівський ліхтар») до реанімаційного відділення ОКЛ з діагнозом отруєння чадним газом у стані легкого ступеня важкості, госпіталізовано двох осіб.

Працівниками ПАТ “Львівгаз” тимчасово перекрито подачу газу до квартири. Причини події з’ясовуються.

4. 30 грудня близько 13.00 год. у смт. Рудно, на вул. Огієнка, 14,  місцевим мешканцем, виявлено предмет ззовні подібний на 125 мм арт. снаряд 2 світової війни.

Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.

5. 31 грудня о 22:40 год. на телефон “102” ГУ НП України у Львівській області від аноніма надійшло повідомлення про замінування будівлі Чешської пивоварні “Старгород”: м. Львів, вул. Римлянина П., 1 (Личаківський район).

Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом дій …”.

Місце події було огороджено, виставлено охорону.

Працівниками Личаківського відділу ГУ НП у Львівській області, спеціалістами вибухово-технічного управління ГУ НП у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження будівлі пивоварні та прилеглої території (на час обстеження з приміщень будівлі евакуація людей не проводилась).

О 23:28 год. пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено.

Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

5. 2 січня о 19:50 год за адресою м. Львів, вул. Гірника, 1а (Залізничний район) випав з 8 поверху будинку чоловік, смерть наступила до приїзду бригади швидкої медичної допомоги. Обставини події з’ясовуються.