3 січня - 9 січня 2018 року

1. 3 січня о 10:25 год. на телефон “102” ГУ НП України у Львівській області від аноніма надійшло повідомлення про те, що в м. Львів, на вул. Трильовського, 17 (Сихівський район), СЗШ №1 знаходиться сумка з гранатою.

Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом дій …”. Місце події було огороджене, виставлено охорону.

Працівниками Сихівського відділу ГУ НП у Львівській області, спеціалістами вибухово-технічного управління ГУ НП у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження будівлі школи та прилеглої території (на час обстеження з приміщень будівлі було виведено 20 осіб).

О 12:25 год. пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено.

Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

2. 3 січня о 18:01 год. у м. Львів, вул. Ковельська, 109 (Личаківський район) на підприємстві ПрАТ “Картонно-паперова Компанія” було травмовано сушильника, жителя с. Старий Яричів Камʼянка-Бузького району, якого з важкими травмами госпіталізовано до 2-го травматологічного відділення Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. Обставини події з’ясовуються.

3. 6 січня о 09:50 год. у м. Львові по вул. Лисеницька, 13, (Личаківський район) водій, житель м. Городок,  керуючи автомобілем марки "Peugeot Boxer", здійснив наїзд на пішохода-жінку, жительку м. Львова,  яка від отриманих травм загинула.

 Обставини події встановлюються.

4. 7 січня о 16:24 год. до Львівської МДКЛ  госпіталізована мешканка (дитина) м. Львів вул. Стрийська, 76 кв. 1 (Франківський район, ЛКП «Вулецьке»)  з діагнозом отруєння чадним газом в стані легкого ступеня важкості. Обставини події встановлюються.

5. 7 січня о 11:38 год. в м. Львові по вул. Шевченка 156 (Шевченківський район) з мосту на залізничне полотно впав, житель м. Дніпро. Під час падіння був уражений електричним струмом від контактної мережі, помер в кареті швидкої медичної допомоги.

Обставини події з’ясовуються.

6. 8 січня о 10:54 год. у м. Львові, вул. Івасюка 18, кв. 7, (Личаківський район, ЛКП 500) отруїлась, ймовірно чадним газом дитина, яку з легким ступенем отруєння (10% карбоксигемоглобіну) було госпіталізовано до Львівської МДКЛ. Обставини події встановлюються.

7. 8 січня о 22:10 год. у м. Львові, вул. Городоцька150, кв. 14, (Залізничний район, ЛКП «Богданівка») отруївся, ймовірно чадним газом чоловік, якого у стані середньої важкості (30% карбоксигемоглобіну) було госпіталізовано до Львівської ОКЛ. Обставини події встановлюються.

8. 8 січня о 19:41 год. на виїзді з м. Львова,  Рясне – 2, поблизу вул. Шевченка, 300, невстановлений автомобіль здійснив наїзд на пішохода, жителя с. Кожичі Яворівського району, який помер до приїзду карети швидкої медичної допомоги. Водій автомобіля з місця події зник. Обставини події встановлюються.

9. Від диспетчера КП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» надійшло повідомлення, що 9 січня об 22:57 год. у м. Львові, в квартирі № 8 по вул. Братів Міхновських, 21 (Залізничний район, ЛКП «Граніт»),  отруїлись, ймовірно чадним газом, 8 (вісім) осіб, в тому числі 6 (шість) дітей. Постраждалих в кількості 7(семи) чоловік (власниця квартири від госпіталізації відмовилась) в стані середнього ступеня важкості було госпіталізовано до медичних закладів м. Львова.

Аварійною газовою службою перекрито подачу газу в квартиру. Проводяться заходи щодо встановлення остаточного діагнозу та причин отруєння.