10 січня - 17 січня 2018 року

1. 11 січня  о 17:52 год., у м. Львові, на проспекті Червоної Калини 61, водій маршрутного таксі "Богдан" №7, житель м. Львів, здійснив наїзд на жінку - пішохода, мешканку м. Львова, яку із діагнозом: забій м`яких тканин правої тім`яної ділянки, забій  та розтяг зв'язок лівого гомілково - ступного суглоба - доставлено в травмопункт №2, після надання медичної допомоги потерпілу було відпущено додому.

Обставини події встановлюються.

2. 14 січня о 23:50 год. від диспетчера КП ЛОР “Львівський обласний центр медичної допомоги та медицини катастроф“ надійшло повідомлення, що о 20:07 год. у м. Львові в квартирі 8 по вул. Антоновича, 15 (Франківський район, ЛКП «Львівський ліхтар») отруїлись чадним газом 4 (чотири) особи, в тому числі 2 (дві дитини), яких в стані середнього ступеня важкості було госпіталізовано до медичних закладів м. Львова.

Аварійною газовою службою перекрито подачу газу в квартиру. Проводяться заходи по становленню причини отруєння.

3. 14 січня о 19.15 год. у м. Львові, вул. Городоцька 218, в кв. 43 виникла пожежа. Власницю квартири, 1946 року народження, з отруєнням продуктами горіння в тяжкому стані госпіталізовано у Львівську ОКЛ. Пожежею знищено речі домашнього вжитку на площі 10 м². Пожежу ліквідовано о 19.40 год.

Причина пожежі встановлюється.

4 15 січня о 10:07 год. на телефон “102” ГУ НП України у Львівській області надійшло анонімне повідомлення про те, що в м. Львів, заміновано СЗШ №1, на вул. Трильовського, 17 (Сихівський район).

Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом дій …” у складі 26 осіб та 7 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону.

Працівниками Сихівського відділу ГУ НП у Львівській області, спеціалістами вибухово-технічного управління ГУ НП у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження будівлі школи та прилеглої території (на час обстеження з приміщень будівлі було виведено 770 осіб (школярів – 700, учителів та технічного персоналу - 70 чол.).

Навчальний процес було припинено.

О 12:30 год. пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено. Поліція встановила особу, що надала неправдиве повідомлення про замінування школи. Проводяться першочергові слідчі дії, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

5. 15 січня о 10.55 год. у м. Львові, на вул. Рудненська, 14а (складське приміщення лакофарбових матеріалів), виникла пожежа. Пожежею знищено матеріали на площі 600 м². Пожежу ліквідовано о 12.41 год.

Причина пожежі встановлюється.

6. 17 січня о 05:00 год., від диспетчера КП ЛОР «Львівський обласний центр медицини катастроф», надійшло повідомлення, що о 03:44 год., у приватному будинку в м. Львів, вул. Залізнична 14, квартира 8, (Залізничний район ЛКП «Граніт») отруїлись чадним газом 8 (вісім) осіб , в тому числі 5 дітей, (члени дитячої спортивної команди з м. Києва), які в стані різного ступеня важкості було госпіталізовано до медичних закладів.

Проводяться заходи по встановленню причин отруєння.