7 травня - 16 травня 2018 року

1. 9 травня о 16:41 год. в м. Львові, по вул. Тарнавського, 39  кв. 13 (Личаківський район, ЛКП «Управитель») отруївся, ймовірно чадним газом (квартира обладнана газовою колонкою) мешканець даної квартири, 1989 року народження, який у стані середньої важкості (15% карбоксигемоглобіну) госпіталізований у Львівську ОКЛ.

Причини події встановлюються.

2. 9 травня о 17:05 год. від чергового ГУ НП у Львівській області надійшла інформація про те, що ними по телефону отримане анонімне повідомлення про закладення вибухового пристрою у м. Львові, вул. Під Дубом, 7Б, у торгово-розважальному центрі “Форум Львів“.

Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали відповідні підрозділи та служби міста Львова згідно з “Планом дій…“. На час обстеження з торгово-розважального центру було виведено близько 3200 відвідувачів та працівників.

Спеціалістами вибухово-технічного управління ГУ НП у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень торгово-розважального центру та прилеглої території.

О 19:15 год. пошукові роботи завершено – вибухового пристрою не виявлено.

Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

3. 14 травня близько 8:35 год. у м. Львові на вул. Героїв УПА,73 (Франківський район) на будівельному майданчику нового житлового-торгівельного комплексу (забудовник ТМ “Галжитлобуд”), впав щит на будівельника, 1967 року народження, жителя м. Сокаль, вул. Героїв УПА,4 кв.6, внаслідок чого, потерпілий у стані середньої важкості з діагнозом: закритий злам кісток тазу, тупа травма живота та грудної клітини був госпіталізований у 8-му МКЛ.

Обставини події встановлюються.

4. 15 травня о 12:30 год., у м. Львові на вул. Стрийській, під час керування автомобілем "Toyota RAV 4", водій, 1958 року народження, яка проживала у м. Львові, втратила свідомість за кермом та здійснила наїзд у будинок по вул. Стрийська, 42. Потерпіла, з діагнозом: внутрішньо мозковий крововилив, набряк мозку була госпіталізована в ЛШМД, де через дві години померла, не приходячи до свідомості.

Причини події встановлюються.

5. 16 травня о 03:58 год., на залізничній станції Підзамче під час руху електропоїзда № 7632 сполученням «Львів - Золочів» було важко травмовану жінку (особисті дані не повідомляються). Потерпіла у важкому стані (попередньо – травматична ампутація обох нижніх кінцівок) госпіталізована у ЛШМД.

Причини події встановлюються.

8 травня в м. Львові по вул. Білогорща, 69 (Залізничний район) на території торфополя вогнем знищено суху траву та чагарник окремими осередками на площі 0,03 га. Пожежу ліквідовано о 13:22 год.

13 травня у м. Львові по вул. Роксоляни, 59 (Залізничний район) на відкритій території вогнем знищено торф окремими осередками на площі 0,003 га. Пожежу ліквідовано о 14:42  год.

14 травня у м. Львові по вул. Роксоляни, б/н (Залізничний район) на відкритій території вогнем знищено суху траву і чагарник окремими осередками на площі 0,02 га. Пожежу ліквідовано о 12:42  год.