28 листопада - 4 грудня 2018

1.  28 листопада, близько 22:10 год., на телефон чергової служби Національної поліції (102), надійшло повідомлення про замінування ресторану Реберня «Під Арсеналом». Для перевірки інформації були задіяні, згідно «Плану дій…» підрозділи НП, ДСНС та медики. На час перевірки із ресторану та інших прилеглих до нього закладів були виведені відвідувачі (близько 300 осіб). О 23:10 год. пошукові дії були завершені, вибухонебезпечних предметів не виявлено.

2. 29 листопада, близько 00:30 год., у м. Львові на вул. Я. Мудрого, 20 отруїлися, ймовірно, чадним газом 3 осіб (сім`я), у тому числі 1 дитина 3-х років, які у стані середнього ступеня важкості госпіталізовані у медичні заклади м. Львова. На час перевірки аварійною службою ПАТ «Львівгаз» встановлено відсутність належної тяги у димовому каналі газової колонки. До квартири припинено подачу газу. Обставини події встановлюються.

3. 29 листопада о 16:51 год. надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові по вул. Освицька,17 (Сихівський район),на другому поверсі дев'ятиповерхового житлового будинку в квартирі. На місці події виявлено труп власниці. Виведено: 50 осіб. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 7 м2. Пожежу ліквідовано о 17.16 год. Обставини події встановлюються.

4. 30 листопада, близько 14:11 год., у м. Львові на вул. Тютюнників, 10 (Галицький район ) отруїлася, ймовірно, чадним газом жінка, 1944 року народження, яка у стані середнього ступеня важкості госпіталізована у ЛОКЛ.

ПАТ “Львівгаз” до квартири припинено подачу газу (газова колонка).Обставини події встановлюються.

5. 30 листопада о 14:25 год. у м. Львові, вул. Полуботка, 11(Сихівський район) з висоти 9 поверху впала та від отриманих травм померла на місці події жінка, 1993 року народження. Причини події з'ясовуються.

6. 1 грудня о 12:37 год. у м. Львів на вул. Мечнікова, біля Личаківського кладовища відбулось зіткнення автомобіля “Опель Астра” з автомобілем “Фольцваген Гольф”. Внаслідок ДТП водій автомобіля “Фольцваген Гольф” госпіталізований в нейрохірургію ВМКЦ Західного регіону, водій автомобіля “Опель Астра" скерований в ТП №-2, пасажирка автомобіля “Опель Астра” доставлена в травматологію ТП № 2. Обставини події з’ясовуються.

7. 2 грудня о 15:10 год. у м Львові, вул. Мартовича, 6(Галицький район) отруївся чадним газом чоловік, 1984 року народження, який був госпіталізований у Львівську ОКЛ. Працівниками аварійної служби ПАТ “Львівгаз“ перекрито постачання газу до газової колонки у ванній кімнаті.

8. 2 грудня о 23:07 год. у м. Львові, вул. Героїв УПА, 76 б ( Франківський район), у квартирі отруїлися чадним газом і були госпіталізовані в обласну клінічну лікарню у стані середнього ступеню важкості 2 людини. Працівниками аварійної служби ПАТ “Львівгаз“ перекрито постачання газу до квартири. Обставини події встановлюються.

9. 2 грудня о 21:48 год. надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові по вул. Суботівська 2 в ліфтовій шахті на першому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку. Вогнем знищено кабіну ліфту. Врятовано 5 осіб. Пожежу ліквідовано о 22:20 год. Обставини події встановлюються.

10. 3 грудня о 07:45 год. у м. Львів на вул. Городоцькій, 240 (Залізничний район) відбулось зіткнення автомобіля “ВАЗ 2104”  з автомобілем Фольцваген Пассат Б-6 .Внаслідок ДТП водій та 2 пасажири автомобіля “ВАЗ 2104” , госпіталізовані в 8 МКЛ. Обставини події з’ясовуються.

11. 3 грудня о 13:56 год. надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові по вул. Б. Хмельницького, ринок "Галицьке перехрестя" (Личаківський район), де мало місце загоряння торгового павільйону розміром 6×3 м. Внаслідок пожежі частково знищено  павільйон та дерев'яні  стелажі, які знаходились в ньому. Пожежу ліквідовано о 14:19 год. Потерпілих під час пожежі не має. Обставини події встановлюються.

12. 3 грудня, близько 22:00 год., в смт. Рудно на вул. О. Яворницького в приватному будинку  отруїлися, ймовірно, чадним газом 3 особи (сім`я), які у стані середнього ступеня важкості госпіталізовані у медичні заклади м. Львова. Подачу газу до будинку тимчасово припинено. Обставини події встановлюються

13. 3 грудня, близько 21:50 год., до аварійної служби ПАТ «Львівгаз» надійшло звернення від дочки власниці квартири про наявність характерного запаху газу у квартирі на вул. Пекарській, 13 м. Львова (Личаківський район). По прибуттю аварійної служби ПАТ «Львівгаз», у присутності представників НП, у квартирі виявили тіло власниці будинку, 1934 року народження без ознак насильницької смерті. Подачу газу до