8 вересня — 14 вересня 2021 року

1. 08 вересня у м. Львові на вул. Стрийській, 148 (Франківський район) під час проведення земляних робіт виявлено ВНП мінометну міну 82 мм часів ІІ Світової війни. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  2. 08 вересня у смт. Брюховичі (Шевченківський район) під час проведення земляних робіт виявлено ВНП 1 од. 152 мм артснаряд, 1 од. авіабомба АО-10 часів ІІ Світової війни. Вибухо-небезпечні предмети працівниками 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) 08.09.2021 вилучено.
  3. 08 вересня, близько 20:20 год. у м. Львові на вул. Князя Романа, 26, у квартирі (Галицький район) на другому поверсі 5-ти поверхового будинку отруїлися, ймовірно, чадним газом 2 іноземні студентки Львівського національного медичного університету, яких у стані середнього ступеня важкості було госпіталізовано у Львівську обласну клінічну лікарню. Після надання медичної допомоги в барокамері в задовільному стані відпущенні по місцю проживання. Аварійною бригадою ПАТ «Львівгаз» припинено газопостачання до квартири. Квартира обладнана 2-х контурним газовим котлом та ПГ-4. Обставини події встановлюються.
  4. 08 вересня о 10:20 год. на залізничній станції Львів локомотив (тепловоз ЧМЕЗ) при прийомі на станцію зійшов з рейок двома колісними парами. Локомотив було встановлено на залізничну колію о 13:20 год. Внаслідок аварії поїзд № 1 Костянтинівка — Івано- Франківськ прибув до станції Львів із запізненням на 51 хв.
  5. 08 вересня о 10:05 год. у с. Рясне-Руська (Залізничний район), під час будівельних робіт був уражений електрострумом чоловік, 1970 року народження, житель м. Львова, який помер в кареті швидкої медичної допомоги.
  6. 14 вересня, близько 14:50 год. у м. Львові, проспект Свободи, 1/3 (Галицький район), на жінку, 1986 року народження, впав шматок цегли. Потерпілу госпіталізовано у ЛШМД м. Львова. Обставини події з’ясовуються.