Павло Богайчик

Павло Богайчик

Директор ЛКП «Бюро спадщини»

Народився 12 липня 1986 р. в селі Бітля Турківського району, Львівської області

ОСВІТА:

- Львівський національний університет ім. І.Франка (рік закінчення: 2008) Спеціальність: Історик, викладач історії. Кваліфікація: Магістр історії.

- 2016-2017 рр. – навчання в Міжнародній школі з урбаністики CANactions.

- 2018-2019 рр. – навчання в Інституті лідерства та управління Українського Католицького Університету (навчальна програма «Управлінські компетенції»).

ДОСВІД РОБОТИ:

Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради

Посада:

- спеціаліст І категорії відділу обліку та моніторингу об'єктів культурної спадщини  (14.10.2008-01.07.2012 рр.);

- головний спеціаліст відділу обліку та моніторингу об'єктів культурної спадщини   (01.07.2012 – 08.01.2020 рр.)

Обов'язки:

  •  Секретар тендерного комітету. Планування закупівель, підготовка документації тендерних торгів/проведення торгів на закупівлю робіт та  послуг у системі Prozorro. Контроль термінів проведення процедур закупівель.
  • Супровід розроблення проектно-кошторисної документації, виконання робіт, надання послуг;
  • Підготовка документів для отримання дозволів (повідомлень) на проведення робіт у пам'ятках;
  • Здійсння моніторингу та обліку об’єктів культурної спадщини.  

2013-2014  - Українсько-польский проект "Підземне місто" (участь від управління охорони історичного середовища  Львівської міської ради)

Суть проекту: розроблення проекту підземного туристичного маршруту у Львові в зоні ЮНЕСКО у співпраці з містами Польщі:  Жешув та Люблін.

  •            модеруваня  міжнародної конференції із створення підземних туристичних маршрутів;
  •           організація та проведення в складі комітету з конкурсних торгів процедури закупівлі з дослідження пам’яток культурної спадщини

2009-  2017 Українсько-німецький проект " Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова " (участь від управління охорони історичного середовища  Львівської міської ради)

Суть проекту: з провідними урбаністами України та Німеччини показати мешканцям міста, як можна власними зусиллями та своєю участю зробити міста комфорними для життя.

  • співорганізація  «Майстерні міста» (2012, 2013 рр) - платформи для співпраці громадських організацій, ініціатив, митців, громадських активістів та міської влади;
  • участь у  заходах з охорони культурної спадщини (Українська академія інтегрованого розвитку міст, напрямок – культурна спадщина; тиждень пам’яток культурної спадщини, тренінги, семінари)
  • координація спільної програми Львівської міської ради та Німецького товариства міжнародного співробітництва з реставрації пам’яток культурної спадщини

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

33 роки. Не одружений.

Знання мов: російська – вільно, англійська – середній рівень.