Грибальський Ярослав Володимирович

Грибальський Ярослав Володимирович

Позаштатний радник міського голови

Народився 11.05.1954р. у м. Львів.

Освіта

Середня спеціальна —  Львівське муз педучилище ім..Ф.Колеси (1975р.) музичне виховання, кваліфікація вчитель музики, музичний керівник.

Заочний народний університет мистецтв (Москва, 1986р).

Досвід роботи

Навчання в США, Канаді, Швеції, Польщі з питань  активної реабілітації, прав людей з інвалідністю, доступність і універсальний дизайн, незалежного життя.

Випускник за програмою «Громадські зв»язки» Держдепартаменту США Бюро з питань освіти і культури, за темою групи «Робота з людьми з інвалідністю, (2002 р).

За програмою Інституту Універсального дизайну Університету Манітоба отримав сертифікат з універсального дизайну та аудиту доступності. Отримав міжнародний сертифікат аудитора доступності. (2009р. Канада) “In recognition of competition of the International Advanced Training Program Universal Design and Accessibility Audit 1999-2003, «2003-2007».

Отримав сертифікат соціальної справи Університету Манітоба (Канада).

Був координатором у Львівській області двох 5-тирічних проектів CIDA: «Реформування соціальних служб в Україні», «Інклюзивна освіта дітей з особливими потребами в Україні».

Знання мов

Українська, російська, польська.

Додаткова інформація

Співавтор Навчальних курсів та методичного посібника до них:  «Інвалідність та суспільство», «Доступність та універсальний дизайн», «Сфера обслуговування для всіх», «Доступність до об’єктів житлового та громадського призначення для людей з інвалідністю» Автор статей та публікацій з питань активної реабілітації осіб з травмою хребта з ураженням спинного мозку, доступності, інклюзивного навчання, мобільності осіб з інвалідністю.

Державні нагороди

Орден «За заслуги» ІІІ-го ступеня.

Орден  «За заслуги» ІІ-го ступеня.

Орден «За заслуги» I ступеня

Подяка Кабінету Міністрів України від 15.12.2002р.

Почесна Грамота Верховної Ради України «За особливі заслуги перед Українським народом».