Лаврик Олег Васильович

Лаврик Олег Васильович

Позаштатний радник Львівського міського голови

Народився 20 квітня 1973 року.

Освіта

Освіта вища. У 1995 році закінчив Львівський державний університет ім. Івана Франка за спеціальністю «фізика», здобувши кваліфікацію фізика, педагога.

У 1996 році закінчив Львівський державний університет ім. Івана Франко та отримав другу вищу освіту за спеціальністю «економіка підприємства», кваліфікація — економіст.

У 1995 році навчався у Львівському інституті менеджменту і отримав освіту за спеціальністю магістра ділового адміністрування.

Досвід роботи

З 1996 року по 1999 рік працював на ринку цінних паперів в Інвестиційній компанії «Галицькі інвестиції». Почав працювати з посади експерта — аналітика аналітичного відділу та завершив роботу директором ТзОВ «Галицькі інвестиції — цінні папери».

З квітня 1999 року очолював відділ розвитку банку АКБ «Львів».

З 2001 почав працювати в сфері страхування в ТзОВ «Страховий брокер «Експерт» на посаді директора, де працював до січня 2014 року.

З січня 2006 року і до жовтня 2014 року працював на посаді Голови Ради товариства ПАТ «Південьзахіделектромережбуд».

З листопада 2014 р. Народний депутат України. Заступник Голови Комітету ВРУ з питань фінансової політики та банківської діяльності. Заступник Голови депутатської фракції Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» у ВРУ

Знання мов

Українська, англійська, російська.