На замовлення управління охорони історичного середовища розпочато капітальний ремонт балконів будинку на вул. Дорошенка , 35, на вул. Герцена, 4 та ремонтно-реставраційні роботи на вул. Мартовича, 7.

Відновлення балконів здійснюється на замовлення управління охорони історичного середовища Львівської міської ради. Виконавець робіт на вул. Дорошенка, 35 – ПП «Володар Маркет». Роботи по каменю виконує Андрій Федоришин.

Виконавець робіт на вул. Герцена, 4 – ТзОВ «Реставрація Стиль».

Також на замовлення управління розпочато та тривають ремонтно-реставраційні роботи балконів на вул. Мартовича, 7. Підрядна організація -  ПП «Рим-Лав».

Наприкінці липня-на початку серпня заплановано розпочати ремонтно-реставраційні роботи балконів на вул. Князя Романа, 4,  капітальний ремонт  балконів на вул. Рутковича, 4 та на вул. Торговій, 11.

 

Цього року управління замовило розроблення проектно-кошторисної документації на ремонтно-реставраційні роботи та капітальний ремонт балконів на наступні об’єкти:

Вул. Чупринки, 52

вул. Листопадового Чину, 10

вул. І.Франка, 90 у м. Львові

вул. Пекарській, 40

вул. Рутковича, 12

вул. Рутковича, 10

вул. Городоцькій, 61

вул. Менделєєва, 5

вул. Павлова, 1

вул. Павлова, 2

вул. Зеленій,6  (вул. Шота Руставелі, 2)

вул. ген. Чупринки, 4

вул. К. Левицького, 16

вул. І.Франка,55

вул. Б.Хмельницького, 49

вул. Рутковича, 6

вул. Паркова, 4

 

Також заплановано підготовку проектно-кошторисної документації  для виконання ремонтно-реставраційних робіт у рамках спільного українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення  старої частини міста Львова» Львівської міської ради та  Німецького товариства міжнародного співробітництва. Розробку документації буде замовлено у разі сприяння та активної участі мешканців, а саме надання письмової згоди на виконання ремонтно-реставраційних робіт та участь в програмі реставрації балконів. Для підготовки відповідних заяв управління звернулося у районні адміністрації.