Продовжуються ремонтно-реставраційні роботи фасадів будинків на вул. С. Крушельницької, 23, пл. Ринок, 18 та вул. Краківській, 34.

Тривають ремонтно-реставраційні роботи фасаду на вул. С. Крушельницької, 23.

Роботи розпочато у 2015 році. За кошти міського бюджету здійснюється реставрація фасаду, спільним українсько-німецьким проектом «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини м. Львова» профінансовано реставрацію вікон. Виконавець робіт — Колективне підприємство «Центр Комплекс».

Також тривають ремонтно-реставраційні роботи фасаду на пл. Ринок, 18. У 2015 році виконано реставрацію на рівні 2-4 поверхів, у 2016 році проводяться роботи з реставрації каменю першого поверху. Виконавець робіт — ПП «Еталон-Ком».

Розпочаті у 2015 році роботи з реставрації фасадів на вул. Краківській, 34 продовжуються у 2016 році. Виконавець робіт — ЗАТ ПБО «Львівміськбуд».

Кам'яниця збудована на поч. XIX ст., є цікавим зразком пізнього львівського класицизму зі скульптурним оздобленням в стилі французького ампіру відомого скульптора Антона Шімзера.

На замовлення районної адміністрації будуть виконані роботи з заміни дахового покриття, на замовлення управління охорони історичного середовища виконуються реставраційні роботи фасадів будівлі.