Сало Сергій Андрійович

Сало Сергій Андрійович

В.о. директора департаменту з питань поводження з відходами; заступник директора департаменту з питань поводження з відходами; начальник управління розвитку системи поводження з відходами

Графік прийому


Львів, пл. Ринок, 1, каб. 515
2, 4 середа
15:00-18:00

Освіта

Вища.

1999-2004 р.р. — Національний університет «Львівська політехніка», спеціальність «Теплоенергетика»,  магістр енергетик.

Досвід роботи

2005-2007р.р. –відділ експлуатації житлового фонду управління житлово–комунального господарства Львівської міської ради, інженер, спеціаліст 1-ої категорії.

2007р. — відділ комунального господарства управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, головний спеціаліст, інженер.

2007-2009 р.р. –відділ експлуатації житлового фонду управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, головний спеціаліст, інженер.

2009- 2011 р.р. — державна житлово–комунальна інспекція у Львівській області на посадах : головного державного інспектора сектору державного нагляду та контролю у сфері житлового господарства, завідувача сектора державного контролю (нагляду) у сфері житлово–комунального господарства.

2011-2012  р.р. — відділ контрольно–ревізійних перевірок Управління Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг у Львівській, Рівненській, Волинській, Івано–Франківській та Закарпатській областях, головний спеціаліст.

2012-2014р.р. — відділ контрольно–ревізійних перевірок Управління Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг у Львівській, Рівненській, Волинській, Івано–Франківській та Закарпатській областях, заступник начальника управління — начальник відділу.

2015 р. — комунальне господарство управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, начальник відділу.

2016 р.— управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, в.о.начальника управління.

08.09.2017 р. — управління розвитку системи поводження з відходами департаменту з питань поводження з відходами Львівської міської ради заступник директора департаменту — начальник управління, в.о. директора департаменту з питань поводження з відходами Львівської міської ради.