Бабак Альона Валеріївна

Бабак Альона Валеріївна

Позаштатний радник міського голови

Контакти
  • Біографія

Народилася 27.09.1969 року в місті Кривому Розі Дніпропетровської області.

Освіта

У 1991 році закінчила Київський державний педагогічний інститут іноземних мов (м. Київ) за спеціальністю іноземні мови /дві мови/ із присвоєнням кваліфікації вчителя іноземних мов (англійської та французької) із відзнакою.

У 1996 році стала переможцем всеукраїнського конкурсу на отримання гранту для навчання в США за підтримки фонду Едмунда Маскі та в 1998 одержала кваліфікацію магістра за спеціальністю «Бізнес адміністрування» та спеціалізацією «фінанси» Олд Домініон Університету (штат Вірджинія, США).

Досвід роботи

З 2004 до сьогодні – директор та співзасновник ТОВ «Інститут місцевого розвитку» та провідний спеціаліст з питань фінансового управління та ціноутворення у житлово-комунальній сфері. Здійснюю керівництво консалтинговими та аналітично-дослідними проектами, замовниками яких виступають приватні, комунальні підприємства та організації, органи місцевого самоврядування, міжнародні компанії та міжнародні фінансові установи.

Керівник науково-дослідних робіт з питань обґрунтування змін та доповнень щодо обсягів та джерел фінансування Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004-2010 роки.; корпоратизації комунальних підприємств, що провадять діяльність у сфері водо-, теплопостачання та водовідведення, формування та коригування цін/тарифів на житлово-комунальні послуги, дослідник питань фінансових аспектів управління житлом та інші.

1998 до сьогодні – приватний підприємець, керівник міжнародних проектів, старший спеціаліст з питань ціноутворення та фінансового управління в житловокомунальній сфері та сфері місцевого розвитку, консультант з питань регулювання діяльності суб’єктів природних монополій, інвестування у міську інфраструктуру, посилення місцевого самоврядування та децентралізації, енергоефективності у житловій та комунальній сфері та житлово-комунального господарства; залучення фінансування для цілей енергоефективності в житлі; ефективного управління комунальними підприємствами; дослідник питання регулювання ціноутворення та розвитку конкуренції на потенційно конкурентних ринках житлово-комунальної сфери Центру комплексних досліджень з питань антимонопольної політики Антимонопольного комітету України, Науково-дослідного економічного інституту міністерства економіки України; проектів міжнародної технічної допомоги за фінансування Програми розвитку ООН, Організації економічного співробітництва та розвитку, Агентства США з міжнародного розвитку, Світового банку, Канадського агентства міжнародного розвитку, Швейцарської конфедерації, Програми соціальних перетворень у Центральній та Східній Європі Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди та інших.

1996-1998 – навчання в магістратурі в США.

1994 - 1996 – менеджер з продажу, ТОВ «Гранд 93».

1993-1996 – офіс-менеджер, аналітик, координатор проектів міжнародної допомоги з реструктуризації підприємств житлово-комунального господарства та реструктуризації соціального сектору, консалтингова компанія ПАДКО, Інк.

У період з 2007 – 2013рр. член робочих груп з питань реформування житлово-комунального господарства, з підвищення енергоефективності в житлових та громадських будівлях, членом секції стратегії реформування та розвитку житловокомунального господарства науково-технічної ради Міністерства з питань житловокомунального господарства; робочої підгрупи «Реформа житлово-комунального господарства»; робочої групи «Регіональний економічний розвиток» Комітету з економічних реформ при Президентові України.