Ви тут: 

Виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник 2016» (6-10.10.2016)

Рішення «Про організацію та проведення виставки-ярмарку «Львівський товаровиробник»

Програма роботи виставки-ярмарку «Львівський товаровиробник-2016»

        Упродовж 5 днів, з 6 до 10 жовтня, у Львові пройде щорічна виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник». Захід відбуватиметься у приміщенні Львівського палацу мистецтв, що на вул. Коперніка, 17. Відповідне рішення було прийнято 09.09.2016р. №814 на засіданні виконавчого комітету ЛМР.

       Основною метою заходу є підтримка та популяризація місцевого виробника, ознайомлення мешканців і гостей міста з товарами львівських підприємств.

       Цього року на виставці-ярмарку Ви можете зустріти велику кількість нових підприємств Львівщини.

       Особливу увагу ми приділили закладам професійно технічної освіти. Для Вас тільки під час виставки-ярмарку  «Львівський товаровиробник», відбудеться п

оказ моделей одягу «Майстри моди та краси», а також Ви зможете дізнатись, які спеціальності важливі для міста та за якими напрямками готують студентів заклади професійно-технічної освіти. Ми проведемо круглий стіл, у якому візьмуть участь представники влади, керівники закладів професійно-технічної освіти та керівники підприємств галузі легкої промисловості. Основною метою зустрічі є налагодження взаємовигідних ділових контактів щодо працевлаштування майбутніх випускників ПТНЗ.

       Вперше на виставці ярмарку Львівський товаровиробник ми представимо та розкажемо про корпоративну соціальну відповідальність бізнесу у місті Львові. Тільки на цій виставці ми познайомимо Вас з підприємствами, які долучаються до створення нових громадських просторів, сприяють в облаштуванні лікарень, роблять ваше проживання у місті комфортнішим.

       У рамках виставки-ярмарку «Львівський товаровиробник» відбудуться семінари, тренінги, круглі столи, презентації, дегустації, нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку «Купуй львівське!». У конкурсі малюнку цьогоріч взяло участь 800 учнів 1-4 класів м.Львова.

      На виставці-ярмарку Львівський товаровиробник вперше Ви побачите презентацію від ПАТ «Концерн «Електрон».

     Цікаву інформацію про представлених виробників на виставці-ярмарку «Львівський товаровиробник» Ви можете знайти на сторінці «Виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник» у соціальній мережі Facebook.

     Каталог виробників