Ви тут: 

РВК від 20.10.2006р. №1189

РВК від 20.10.2006р. №1189 "Про двоставковий тариф на теплову енергію, тариф на підігрів води та послуги з централізованого опалення і з підігріву води"

Розробник - Департамент житлового господарства та інфраструкту-ри.

Метою державного регулювання тарифів на теплову енергію є збалансування витрат та доходів підприємства, поступове покриття кредиторської заборгованості за енергоносії шляхом збільшення доходів та ліквідації збитків.

Строк виконання заходів з відстеження - 1-30 вересня 2009 року

Тип відстеження – Періодичне

Методи одержання результатів відстеження: Відстеження результатів регуляторного акту приводилось на підставі аналізу фінансово-господарської діяльності теплопостачаль них підприємств. Відділом економіки проведено аналіз показників фінансово-господарського стану підприємств

Кількісні та якісні значення показників результативності: Зростання вартості газу на 28,2%. Зростання мінімальної заробітної плати з 262 грн. у діючому тарифі до 375 грн..Збільшення вартості електроенергії з 0,2553 грн./кВТ. До 0,3115 грн./кВт. Збільшення обсягів споживання газу і електроенергії за рахунок розширення графіка подачі води. Вищевказані фактори вплинули на зростання собівартості послуг теплопостачання.

Оцінка результатів реалізації РА та ступеня досягнення визначених цілей: Зменшення збитків та покращення фінансового стану підприємства. Стабілізація рівня оплати за спожиті енергоносії