Ви тут: 

РВК від 16.05.2008р. № 462

РВК від 16.05.2008р. № 462 "Про тарифи на перевезення пасажирів у міському електротранспорті"

Розробник - Департамент житлового господарства та інфраструктури.

Метою державного регулювання тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському електротранспорті є впровадження тарифів з урахуванням платоспроможності населення для створення умов економічної ефективності та безперебійної роботи підприємства,  досягнення рівня економічно обґрунтованих витрат на забезпечення перевезень.

Строк виконання заходів з відстеження - 1-30 вересня 2009 року

Тип відстеження: Повторне

Методи одержання результатів відстеження: Відстеження результатів регуляторного акту приводилось на підставі статистичних даних та аналізу фінансово-господарської діяльності ЛКП "Львівелектротранс". Відділом економіки для відстеження результативності регуляторного акта використовувались статистичні дані та дані фінансово-господарської діяльності підприємства.

Кількісні та якісні значення показників результативності: Збільшення законодавчо встановленого рівня мінімальної заробітної плати з 420 грн. до 515 грн.

Оцінка результатів реалізації РА та ступеня досягнення визначених цілей: Зменшення збитків та покращення фінансового стану. Забезпечення подальшого розвитку підприємства. Збільшення доходів підприємства від реалізації проїзних талонів. Підвищення якості  надання послуг з перевезення пасажирів