Ви тут: 

РВК від 02.09.2008р. № 930

РВК від 02.09.2008р. № 930 "Про затвердження тарифів на теплову енергію для опалення та гарячого водопостачання, враховуючи економічно обґрунтовані витрати на їх виробництво, транспортування та постачання"

Розробник - Департамент житлового господарства та інфраструктури.

Метою державного регулювання тарифів на теплову енергію є збалансування витрат та доходів підприємств, поступове покриття існуючої кредиторської заборгованості і в першу чергу за енергоносії, шляхом збільшення доходів тепло- постачальних підприємств.

Строк виконання заходів з відстеження - 1-30 вересня 2009 року

Тип відстеження: Повторне

Методи одержання результатів відстеження: Відстеження результатів регуляторного акту приводилось на підставі аналізу фінансово-господарської діяльності теплопостачальних підприємств. Відділом економіки проведено аналіз показників фінансово-господарського стану підприємств

Кількісні та якісні значення показників результативності: Необхідність впорядкування тарифів зумовило зростання вартості газу: населення на 53,0 % (ЛМКП "Львівтеплоенерго", 37,7 % (ЛКП "Залізничне тепло-енерго"). Ріст мінімальної заробітної плати на 31,25 %.

Оцінка результатів реалізації РА та ступеня досягнення визначених цілей: Зменшення збитків та покращення фінансового стану підприємства. Стабілізація рівня оплати за спожиті енергоносії. Підвищення якості послуг.