Приведення в готовність захисних споруд цивільного захисту

На виконання рішення Ради оборони області від 19 квітня 2016 року  №2 «Щодо приведення в готовність захисних споруд цивільного захисту», та з метою належної організації роботи з приведення в готовність захисних споруд цивільного захисту (надалі - захисні споруди) до укриття населення та робочого персоналу об’єктів економіки (господарювання) у м. Львові, які продовжують свою діяльність в особливий період,  у період з травня по липень  проведена робота, щодо приведення захисних споруд та найпростіших укриттів для захисту населення міста від звичайних засобів ураження. Уточнені розрахунки укриття населення та робочого персоналу об’єктів господарювання, які продовжують діяльність в особливий період, працюючих змін чергового персоналу служб, які забезпечують життєдіяльність населення, нетранспортабельних хворих і обслуговуючого їх персоналу медичних закладів у захисних спорудах та найпростіших укриттях. З особовим складом ланок з обслуговування захисних споруд проведені заняття щодо організації заповнення та правильної їх експлуатації. З працівниками навчально-консультаційних пунктів ЛКП проведена робота щодо доведення до населення інформації про порядок дій за сигналами цивільного захисту, а також адреси, маршрути руху, порядок заповнення та правила поведінки у захисних спорудах та найпростіших укриттях.

Для розрахунку укриття в м. Львові приймається все населення міста, яке згідно керівних документів розподіляється на декілька категорій, а саме:

 - працююче населення (НПЗ  для підприємств, які продовжують роботу в ОП), яке укривається в захисних спорудах підприємств;

   - непрацююче населення, яке укривається в найпростіших укриттях підземного простору  (підвальні приміщення, підземні переходи, підземні паркінги, тощо).

  За результатами підготовки визначені такі показники:

 - підготовлено до укриття захисних споруд – 82,0%;

- підготовлено до укриття  найпростіших укриттів(підвальні приміщення) -  92%.

 

    Мешканці міста більш детальну інформацію по укриттю в найпростіших укриттях (підвальних приміщеннях), їх адреси,  можуть отримати у навчально-консультаційних пунктах ЛКП, які їх обслуговують.