Ви тут: 

Кластерна наглядова рада з питань інформаційних технологій та бізнес-послуг

Місія кластерної наглядової ради з питань інформаційних технологій та бізнес-послуг:Об’єднати компанії, університети та місцеву владу для реалізації проектів з високою доданою вартістю, швидкими результатами та системними змінами у бізнес-середовищі міста.

Склад кластерної наглядової ради з питань інформаційних технологій та бізнес-послуг:

Проекти кластеру

Розвиток людського потенціалу

Кластер, як об’єднання провідних компаній Львова, у співпраці з ключовими Університетами та міською владою, робить послідовні кроки для розвитку людського капіталу для галузі у місті. Із розширенням кількості членів Кластеру та залучення додаткових коштів Кластер збільшуватиме кількість ініціатив та їхню амбітність.

Знайди себе у Львові

Спільна програма Львівської Міської Ради та Кластеру Інформаційних Технологій та Бізнес Послуг створена для молодих спеціалістів у сфері ІТ. Львівські ІТ компанії чекають на ініціативних та активних молодих фахівців та готові запропонувати їм стажування, навчання і роботу.

Програма лояльності “IT-BPO Клуб”

Програма IT-BPO Club розроблена для власників, керівників та працівників компаній-членів ІТ-BPO Кластеру і має дворівневу систему знижок.

Сайт: it-bpo.lviv.ua/activities/itbpoclub/

IT тур у Львів “Знайди себе у Львові!”

Екскурсійний тур під гаслом “Знайди себе у Львові, бо Львів вже тебе знайшов!” спрямований на те щоб спробувати Львів для життя та роботи.

Сайт: it-bpo.lviv.ua/it-tour/

LvivITRoadshow

У межах проекту LvivITRoadshow команда Львівського Кластеру інформаційних технологій і бізнес-послуг відвідає 5 міст Західної України – Рівне, Чернівці, Тернопіль, Луцьк та Івано-Франківськ. Мета проекту – обмін досвідом між ІТ спеціалістами, поширення знань, що мають львівські ІТ гуру та обговорення розвитку ІТ індустрії в Україні та окремих містах.

Сайт: it-bpo.lviv.ua/activities/lvivit-roadshow/

ІТ Арена Lviv

IT Arena фокусується на основних трендах розвитку ІТ індустрії в Україні та світі. Концепція конференції полягає в тому, що вона покриває повний цикл розробки програмного забезпечення, а також етапи розвитку ІТ компанії: від стартапу до системної компанії.

Сайт: it-bpo.lviv.ua/activities/itarena/

Обирай майбутнє в ІТ

Правильно обраний вищий навчальний заклад – це важливий крок до роботи твоєї мрії. Спрямована на інформування про те, де у Львові можна здобути освіту, що цінується в ІТ індустрії.

Сайт: it-bpo.lviv.ua/it-start/

Проект “ІТ House”

Необхідність робити щось, щоб забезпечити гідні умови життя тим, хто допомагає розвиватися бізнесу та місту. Саме для таких важливих соціальних змін створено проект «Житло для ІТ». Проект некомерційний і не має на меті здобуття прибутку.

Сайт: it-bpo.lviv.ua/it-house/