ЛКП «Новатор-Ремпроект»

Здійснення нагляду за відновленням об’єктів благоустрою та усунення пошкоджень цих об’єктів внаслідок тимчасового порушення благоустрою на території Франківського району м. Львова

Оновлено: 26.02.2018, 22:37

Графік роботи:

Понеділок09:00-18:00Четвер09:00-18:00
Вівторок09:00-18:00П'ятниця09:00-16:45
Середа09:00-18:00Субота, неділявихідний
* Обідня перерва з 13:00 до 14:00

Контакти:

79044, Львів, вул. Генерала Чупринки, 85/210
+38 (032) 237-11-34
  • Структура
ПосадаПрізвище, ім'яКонтактний телефон
В.о. директораКучма Андрій Ярославович
БухгалтерЛешко Зеновій Іванович
Юрист консультантГалькевич Назар Володимирович
Юрист консультантМарущак Андрій Степанович

Документи

Інформація про фінансовий стан

Інформація про керівництво

  • Структура, принципи формування і розмір винагород

За виконання обов'язків, передбачених цим контрактом Керівникові нараховується заробітна плата за рахунок доходу отриманого підприємством у результаті його господарської діяльності, виходячи з встановлених Керівнику:

  1. Посадового окладу згідно зі штатним розписом і фактично відпрацьованого часу.
  2. Премії в розмірі 50 % нарахованої від посадового окладу та фактично відпрацьованого часу за умови наявності прибутку до оподаткування, відсутності у звітному періоді аварій, випадків травматизму зі смертельними наслідками з вини підприємства та заборгованості з виплати заробітної плати, але не більше 200 % посадового окладу керівника.

У разі невиконання керівником обов'язків, визначених контрактом, зокрема невиконання фінансового плану підприємства, премія зменшується або не виплачується за рішенням уповноваженого органу.

Крім того, керівникові може виплачуватися винагорода за підсумками роботи за рік відповідно до діючого на підприємстві положення.

Керівникові надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю 24 календарних днів. Оплата відпустки провадиться, виходячи з його середньомісячного заробітку, обчисленого згідно з чинним законодавством.

Інформація про діяльність

  • Основні завдання
  • Основна діяльність

Здійснення нагляду за відновленням об’єктів благоустрою та усунення пошкоджень цих об’єктів внаслідок тимчасового порушення благоустрою на території Франківського району м. Львова

Діяльність у сфері інжирінгу, надання послуг технічного консультування в цих сферах.