ЛКП «Бюро спадщини»

Підготовка, для внесення Управлінням охорони історичного середовища на розгляд Львівської міської ради, програм охорони, досліджень і використання пам’яток культурної спадщини.

Графік роботи


Понеділок 09:00-18:00 Четвер 09:00-18:00
Вівторок 09:00-18:00 П'ятниця 09:00-16:45
Середа 09:00-18:00 Субота, неділя вихідний
* Обідня перерва з 13:00 до 14:00

Контакти


79008, Львів, вул. Валова, 20, каб. 9, 12

Структура, принципи формування і розмір винагород


Премія нараховується на підставі наказів директора ЛКП «Археологічно-архітектурна служба м. Львова» за рахунок доходу підприємства. Премія може бути нарахована щомісяця з урахуванням виконання основних показників господарської діяльності та рентабельності підприємства. Розмір премії визначається залежно від особистого трудового внеску працівника у загальні результати роботи і встановлюється директором підприємства.

Інформація про керівництво


Створене Львівською міською радою, згідно з ухвалою сесії №1402 від 27.12.2001 р. “Про створення Львівського комунального підприємства "Археологічно-архітектурна служба м.Львова"

Підпорядковане Управлінню охорони історичного середовища Львівської міської ради, відповідно до діючої структури Львівської міської ради, що затверджено ухвалою сесії міської ради №1467 від 09.02.2017 «Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь»

Основні завдання


 1. Підготовка, для внесення Управлінням охорони історичного середовища на розгляд Львівської міської ради, програм охорони, досліджень і використання пам’яток культурної спадщини.
 2. Участь у моніторингу режиму використання, збереження, консервації пам’яток археології та архітектури.
 3. Проведення робіт з виявлення, обстеження та обліку пам’яток археології та архітектури.
 4. Підготовка пропозицій щодо включення пам’яток археології та архітектури до Державного реєстру пам’яток культурної спадщини.
 5. Опрацювання матеріалів і підготовка пропозицій щодо розроблення та погодження відповідних програм охорони культурної спадщини.
 6. Підготовка пропозицій щодо визначення меж територій пам’яток і об’єктів культурної спадщини та їх охоронних зон.
 7. Підготовка умов утримання та режиму збереження пам’яток археології та архітектури, підготовка охоронної документації.
 8. Надання послуг замовникам у оформленні вихідних даних на проектування, підготовці планового та реставраційного завдання, виконання проектних робіт для будівництва, реконструкції, реабілітації споруд та будівель, здійснення авторського нагляду.
 9. Підготовка матеріалів та рекомендацій про можливість зміни функціонального призначення приміщень в межах історико- культурної заповідної території.
 10. Проведення попередніх робіт і подача матеріалів та рекомендацій про можливість перепланування, переобладнання приміщень, проведення будівельних, ремонтних, реставраційних робіт в межах історико-культурної заповідної території.
 11. Організація і контроль за проведенням охоронних, рятівних, реставраційних досліджень, поданням відповідної наукової та проектної документації пам’яткоохоронним органам, визначення методики їх проведення, обсягів та вартості.
 12. Організація та проведення комплексних дослідницьких, пошукових та проектних робіт для ведення будівельних, ремонтних, реставраційних і консерваційних робіт.
 13. Проведення обстежень та оцінки технічного стану будівельних конструкцій будівель та споруд, інженерних мереж, пам'яток архітектури.
 14. Перевірка відповідності проектної документації, підготовка пропозицій та рекомендацій спрямованих на підвищення якості проектної документації і виконання будівельно-монтажних, ремонтних і реставраційних робіт.
 15. Підготовка документації на реставрацію і відновлення пам’яток архітектури та проведення реставраційних робіт.
 16. Дослідження творів образотворчого та ужиткового мистецтва.
 17. Здійснення інноваційної діяльності у галузі розробки і впровадження нових методів досліджень, консервації та реставрації пам’яток археології та архітектури, створення банків інформації та інформаційних програм, моделювання та моніторингу історико- культурного середовища.
 18. Участь у міжнародному співробітництві у галузі охорони та використання культурної спадщини.

Основна діяльність


 1. Виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво, реставрацію, реконструкцію, ремонт об’єктів архітектури.
 2. Виготовлення історико-містобудівних обґрунтувань.
 3. Виготовлення облікової документації для укладення охоронних договорів на пам’ятки культурної спадщини:
  1. акт технічного стану пам’ятки,
  2. паспорт пам’ятки,
  3. облікова картка,
  4. опис культурних цінностей.
 4. Розробка реставраційних завдань.
 5. Виготовлення паспортів кольорового опорядження фасадів.
 6. Виконання ескізів намірів забудови.

Оновлено: 15.10.2020, 09:22