ЛКП «Транспортна фірма "Львівспецкомунтранс"»

Код ЄДРПОУ: 03348465

ЛКП «Львівспецкомунтранс» — комунальне підприємство, що надає послуги з вивезення твердих побутових відходів та рідких нечистот у Львові.

Графік роботи


Понеділок 08:00-17:00 Четвер 08:00-17:00
Вівторок 08:00-17:00 П'ятниця 08:00-16:00
Середа 08:00-17:00 Субота, неділя вихідний
* Обідня перерва з 12:00 до 13:00

Контакти


Структура, принципи формування і розмір винагород


За виконання обов’язків, передбачених контрактом, Керівникові нараховується заробітна плата згідно умов контракту за встановленим посадовим окладом згідно із штатним розписом і фактично відпрацьованого часу.

Премія та матеріальна винагорода керівникові комунального підприємства нараховується згідно Положення про преміювання керівників комунальних підприємств на надання матеріальної винагороди, за рахунок частини чистого прибутку, одержаного Підприємством в результаті його господарської діяльності:

  1. Премії за результатами роботи за квартал, якісне, своєчасне та у повному обсязі виконання обов’язків, визначених умовами контракту.

  2. Премії за підсумками роботи за рік, за результатами фінансово-господарської діяльності підприємств за звітний період.

   3. Матеріальної винагороди керівникам комунальних підприємств, що нараховується за ефективне управління майном.

Керівникові надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю 24 календарних дні. Оплата відпустки провадиться виходячи з його середньоденного заробітку, обчисленого згідно з чинним законодавством.

Керівник визначає час і порядок використання своєї щорічної відпустки (час початку та закінчення, поділу її на частини тощо), за погодженням з Уповноваженим органом.

Інформація про керівництво


Підпорядковане Департаменту з питань поводження з відходами Львівської міської ради, відповідно до діючої структури Львівської міської ради, що затверджено ухвалою сесії міської ради №1467 від 09.02.2017 «Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь».

Інформація про діяльність


Підприємство створене з метою отримання прибутку шляхом надання послуг з вивезення та утилізації побутового сміття та виробничих відходів з житлово-комунальних і промислових об’єктів міста Львова.


Оновлено: 23.03.2021, 17:45