ЛКП «Під Голоском-410»

Підприємство створене з метою забезпечення експлуатації та збереження житлового фонду, що знаходиться у власності територіальної громади м. Львова, а також здійснення контролю за експлуатацією житлового фонду інших форм власності.

ЛКП - комунальні підприємства, які можуть надавати послуги з управління багатоквартирними будинками.

Оновлено: 25.02.2019, 13:54

Графік роботи:

Понеділок09:00-18:00Четвер09:00-18:00
Вівторок09:00-18:00П'ятниця09:00-16:45
Середа09:00-18:00Субота, неділявихідний
* Обідня перерва з 13:00 до 14:00

Контакти:

Львів, просп. Чорновола, 99
+38 (032) 254-66-82 (гаряча лінія)
+38 (032) 231-80-95
+38 (032) 231-93-93
 • Структура
ПосадаПрізвище, ім'яНомер телефону
ДиректорТарас Марія Романівна+38 (032) 231-80-95
Секретар керівника
Головний інженер
Головний бухгалтер
Паспортисти

Документи

Інформація про фінансовий стан

Інформація про керівництво

 • Підпорядкування
 • Структура, принципи формування і розмір винагород

Підпорядковане Шевченківській районній адміністрації Львівської міської ради, відповідно до діючої структури Львівської міської ради, що затверджено ухвалою сесії міської ради №1467 від 09.02.2017 «Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь»

Інформація про діяльність

 • Основні завдання
 • Основна діяльність

Підприємство створене з метою забезпечення експлуатації та збереження житлового фонду, що знаходиться у власності територіальної громади м. Львова, а також здійснення контролю за експлуатацією житлового фонду інших форм власності.

Основними напрямками діяльності Підприємства є:

 1. Управління багатоквартирними будинками.
 2. Утримання та ремонт житлового та нежитлового фондів, які відносяться до власності територіальної громади м. Львова та до приватної власності громадян, на підставі договорів у відповідності до вимог чинного законодавства, утримання закріпленої за Підприємством території в належному стані тощо.
 3. Забезпечення належної експлуатації житлового фонду, ефективне та раціональне використання коштів Підприємства, та здійснення фінансово-господарської діяльності.
 4. Збереження та охорона житлового фонду.
 5. Надання послуг з експлуатації житлового і нежитлового фондів та отримання за це коштів.
 6. Обслуговування внутрішньо інженерних  мереж (водопостачання, водовідведення, електричних мереж, теплопостачання) згідно схем розмежувань.
 7. Розгляд запитів підприємств, установ, організацій та звернень громадян  у відповідності до вимог чинного законодавства.
 8. Утримання в належному стані підвалів, місць загального користування з метою  забезпечення постійного функціонування електроосвітлення і вентиляції.
 9. Обслуговування та проведення ремонтних робіт у ліфтовому господарстві, забезпечення робочого стану ліфтів.
 10. Вивіз та захоронення твердих побутових відходів, негабаритного сміття, отримання коштів за виконані роботі від населення.
 11. Ведення контролю за недопущенням самовільного будівництва в мікрорайоні. По факту виявлення такого будівництва Підприємство видає попередження, складає листи і протоколи та вживає інші заходи згідно чинного законодавства.
 12. Ведення реєстрації  громадян за місцем проживання, в межах закріпленої території, ведення військового обліку громадян у відповідності до чинного законодавства.
 13. За дорученням Власника або Уповноваженого органу виступати замовником та здійснювати технічних нагляд і контроль за виконанням усіх видів ремонтно-будівельних робіт, які ведуться підрядними організаціями в  житловому та нежитловому фондах, згідно з договорами укладеними Уповноваженим органом.
 14. Підприємство має право бути виконавцем послуг, покупцем та продавцем енергоносіїв (газ, електроенергія, теплова енергія), гарячої та холодної води, каналізації тощо, укладаючи при цьому договори з підприємствами – постачальниками товарів та послуг, для подальшої реалізації підприємствам, установам, організаціям та мешканцям, отримуючи за це кошти.
 15. Участь у роботі державних, робочих, технічних комісій за  дорученням Власника або Уповноваженого органу з прийняття в експлуатацію нових житлових будинків та будинків після реконструкції, переобладнання, капітального ремонту тощо.
 16. Виконання робіт по забезпеченню безпечних умов використання газу в побуті згідно чинного законодавства, виконання робіт по ремонту і обслуговуванню димових і вентиляційних каналів та оголовків, забезпечення герметизації інженерних вводів у житлові будинки та споруди, контроль за якістю виконання робіт з реєстрацією результатів у спеціальному журналі, видача актів, розрізів димовентканалів і довідок, згідно відповідних дозволів та  ліцензій.
 17. Виконання робіт по забезпеченню належних умов експлуатації газових приладів у будинках, що є власністю територіальної громади м. Львова, згідно з чинним законодавством.
 18. Надання погоджень спеціалізованим організаціям (служби енергетики, телефонні служби тощо) на виконання робіт у внутрішньо будинкових комунікаціях і мережах.  
 19. Забезпечення виконання нормативних вимог з питань охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії, електробезпеки в житловому господарстві, інших будівлях і спорудах, які є на його утриманні і обслуговуванні.
 20. Надання платних послуг фізичним та юридичним особам:
  1. послуги по оформленню та посвідченню відповідних документів;
  2. копіювально-розмножувальні та консультаційно-інформаційні послуги;
  3. транспортно-експедиційні послуги;
  4. побутові послуги  (ремонтні роботи, заміна інженерного обладнання тощо).