ЛКП «Рясне-402»

Забезпечення експлуатації та збереження житлового фонду, що знаходиться у власності територіальної громади м. Львова, а також здійснення контролю за експлуатацією житлового фонду інших форм власності. Забезпечення контролю за утриманням індивідуального  житлового фонду та утриманням в належному санітарному стані закріпленої за ним території.

ЛКП - комунальні підприємства, які можуть надавати послуги з управління багатоквартирними будинками.

Графік роботи


Понеділок 09:00-18:00 Четвер 09:00-18:00
Вівторок 09:00-18:00 П'ятниця 09:00-16:45
Середа 09:00-18:00 Субота, неділя вихідний
* Обідня перерва з 13:00 до 14:00

Контакти


79069, Львів, вул. Шевченка, 350а
+38 (032) 254-66-75 (гаряча лінія)
Посада Прізвище, ім'я Контактний телефон
Директор Козак Іванна Іванівна
Секретар керівника
Головний інженер
Майстер по ремонту
Майстри по екплуатації житлового фонду
Головний бухгалтер
Бухгалтер-економіст
Паспортисти

Інформація про фінансовий стан


Структура, принципи формування і розмір винагород


За виконання обов’язків, передбачених цим контрактом, Керівникові нараховується заробітна плата за рахунок частки доходу, отриманого Підприємством у результаті його господарської діяльності, виходячи з встановлених Керівнику:

 • Посадового окладу згідно зі штатним розписом і фактично відпрацьованого часу.
 • Премії у розмірі 50% нараховані від посадового окладу та фактично відпрацьованого часу за умови наявності прибутку до оподаткування, відсутності у звітному періоді аварій, випадків травматизму зі смертельними наслідками з вини Підприємства та заборгованості з виплати заробітної плати, але не більше 200% посадового окладу Керівника.

У разі невиконання Керівником обов’язків, визначених контрактом, зокрема невиконання фінансового плану Підприємства, премія зменшується або не виплачується за рішенням Уповноваженого органу.

Крім того, Керівникові може виплачуватись винагорода за підсумками роботи за рік відповідно до діючого на Підприємстві положення.

Керівникові надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю 24 календарних дні та щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці (ненормований робочий день), умови надання якої та тривалість встановлюються колективним договором Підприємства. Оплата відпусток провадиться, виходячи з його середньоденного заробітку, обчисленого згідно з чинним законодавством.

Керівник визначає час і порядок використання своєї щорічної відпустки (час початку та закінчення, поділу її на частини тощо) за погодженням з Уповноваженим органом.

Інформація про керівництво


Створене Львівською міською радою ухвалою сесії від 27.02.2003 №284 “Про реорганізацію державних комунальних підприємств та ЖЕК-307 Шевченківського району у Львівські комунальні підприємства”.

Підпорядковане Шевченківській районній адміністрації Львівської міської ради, відповідно до діючої структури Львівської міської ради, що затверджено ухвалою сесії міської ради №1467 від 09.02.2017 «Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь».

Основні завдання


Підприємство створено з метою:

 • Забезпечення експлуатації та збереження житлового фонду, що знаходиться у власності територіальної громади м. Львова, а також здійснення контролю за експлуатацією житлового фонду інших форм власності.
 • Забезпечення контролю за утриманням індивідуального  житлового фонду та утриманням в належному санітарному стані закріпленої за ним території.

Основна діяльність


 1. Управління багатоквартирними будинками.
 2. Утримання та ремонт житлового та нежитлового фондів, які відносяться до власності територіальної громади м. Львова та до приватної власності громадян, на підставі договорів у відповідності до вимог чинного законодавства, утримання закріпленої за Підприємством території в належному стані тощо.
 3. Забезпечення належної експлуатації житлового фонду, ефективне та раціональне використання коштів Підприємства, та здійснення фінансово-господарської діяльності.
 4. Збереження та охорона житлового фонду.
 5. Надання послуг з експлуатації житлового і нежитлового фондів та отримання за це коштів.
 6. Обслуговування внутрішньо інженерних  мереж (водопостачання, водовідведення, електричних мереж, теплопостачання) згідно схем розмежувань.
 7. Розгляд запитів підприємств, установ, організацій та звернень громадян  у відповідності до вимог чинного законодавства.
 8. Утримання в належному стані підвалів, місць загального користування з метою  забезпечення постійного функціонування електроосвітлення і вентиляції.
 9. Обслуговування та проведення ремонтних робіт у ліфтовому господарстві, забезпечення робочого стану ліфтів.
 10. Вивіз та захоронення твердих побутових відходів, негабаритного сміття, отримання коштів за виконані роботі від населення.
 11. Ведення контролю за недопущенням самовільного будівництва в мікрорайоні. По факту виявлення такого будівництва Підприємство видає попередження, складає листи і протоколи та вживає інші заходи згідно чинного законодавства.
 12. Ведення реєстрації  громадян за місцем проживання, в межах закріпленої території, ведення військового обліку громадян у відповідності до чинного законодавства.
 13. За дорученням Власника або Уповноваженого органу виступати замовником та здійснювати технічних нагляд і контроль за виконанням усіх видів ремонтно-будівельних робіт, які ведуться підрядними організаціями в  житловому та нежитловому фондах, згідно з договорами укладеними Уповноваженим органом.
 14. Підприємство має право бути виконавцем послуг, покупцем та продавцем енергоносіїв (газ, електроенергія, теплова енергія), гарячої та холодної води, каналізації тощо, укладаючи при цьому договори з підприємствами – постачальниками товарів та послуг, для подальшої реалізації підприємствам, установам, організаціям та мешканцям, отримуючи за це кошти.
 15. Участь у роботі державних, робочих, технічних комісій за  дорученням Власника або Уповноваженого органу з прийняття в експлуатацію нових житлових будинків та будинків після реконструкції, переобладнання, капітального ремонту тощо.
 16. Виконання робіт по забезпеченню безпечних умов використання газу в побуті згідно чинного законодавства, виконання робіт по ремонту і обслуговуванню димових і вентиляційних каналів та оголовків, забезпечення герметизації інженерних вводів у житлові будинки та споруди, контроль за якістю виконання робіт з реєстрацією результатів у спеціальному журналі, видача актів, розрізів димовентканалів і довідок, згідно відповідних дозволів та  ліцензій.
 17. Виконання робіт по забезпеченню належних умов експлуатації газових приладів у будинках, що є власністю територіальної громади м. Львова, згідно з чинним законодавством.
 18. Надання погоджень спеціалізованим організаціям (служби енергетики, телефонні служби тощо) на виконання робіт у внутрішньо будинкових комунікаціях і мережах.  
 19. Забезпечення виконання нормативних вимог з питань охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії, електробезпеки в житловому господарстві, інших будівлях і спорудах, які є на його утриманні і обслуговуванні.
 20. Надання платних послуг фізичним та юридичним особам:
  1. послуги по оформленню та посвідченню відповідних документів;
  2. копіювально-розмножувальні та консультаційно-інформаційні послуги;
  3. транспортно-експедиційні послуги;
  4. побутові послуги  (ремонтні роботи, заміна інженерного обладнання тощо).
    

Оновлено: 24.02.2020, 16:13