ЛКП «Хуторівка»

Здійснення виробничої і господарської діяльності для підтримання переданої частини майна міської комунальної власності у відповідному технічному, санітарному та протипожежному стані.

ЛКП - комунальні підприємства, які можуть надавати послуги з управління багатоквартирними будинками.

Оновлено: 29.07.2019, 16:06

Графік роботи:

Понеділок09:00-18:00Четвер09:00-18:00
Вівторок09:00-18:00П'ятниця09:00-16:45
Середа09:00-18:00Субота, неділявихідний
* Обідня перерва з 13:00 до 14:00

Контакти:

Львів, вул. Хуторівка, 24
+38 (032) 254-66-55 (гаряча лінія)
+38 (032) 221-16-95
 • Структура


 
 
 

ПосадаПрізвище, ім'яКонтактний телефон
ДиректорСторож Богдана Михайлівна+38 (067) 672-49-09
Головний інженерЖенчук Роман Ігорович+38 (067) 318-67-61
Головний бухгалтерЗелінська Любов Іванівна+38 (096) 813-96-09
Майстер по поточному ремонтуТкач Юрій Степанович 222-22-92
Майстри з експлуатації житлового фондуЮринець Лідія Миколаївна 222-22- 92
Секретар керівникаМартинюк Маряна Любомирівна222-22-92
ПаспортистБормотько Ганна Анатоліївна222-22-92
Інженер дозвільної службиДонкевич Богдан Миколайович  -+38 (067) 896-32-61

Документи

Інформація про фінансовий стан

Інформація про керівництво

 • Підпорядкування
 • Структура, принципи формування і розмір винагород

Створене Львівською міською радою, ухвалою №1313 від 22.11.2001 року.

Підпорядковане Сихівській районній адміністрації Львівської міської ради, відповідно до діючої структури Львівської міської ради, що затверджено ухвалою сесії міської ради №1467 від 09.02.2017 «Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь».

Умови матеріального забезпечення Керівника (згідно контракут)

За виконання обов’язків, передбачених контрактом, Керівникові нараховується заробітна плата за рахунок частки доходу, отриманого Підприємством у результаті його господарської діяльності, виходячи з встановлених Керівнику:

 • посадового окладу згідно зі штатним розписом і фактично відпрацьованого часу;
 • премії у розмірі 50% нарахованої від посадового окладу та фактично відпрацьованого часу за умови наявності прибутку до оподаткування, відсутності у звітному періоді аварій, випадків травматизму зі смертельними наслідками з вини підприємства та заборгованості з виплати заробітної плати, але не більше 200% посадового окладу керівника.

У разі не виконання керівником обов’язків, визначених контрактом, зокрема не виконання фінансового плану підприємства, премія зменшується або не виплачується за рішенням уповноваженого органу.

Крім того, керівникові може виплачуватись винагорода за підсумками роботи за рік відповідно до діючого на підприємстві положення.

Інформація про діяльність

 • Основні завдання
 • Основна діяльність
 1. Отримання прибутку.
 2. Здійснення виробничої і господарської діяльності для підтримання переданої частини майна міської комунальної власності у відповідному технічному, санітарному та протипожежному стані.
 3. Утримання обслуговування та ремонту житлових будівель, інженерних мереж та штучних споруд.
 4. Надання послуг населенню та юридичним особам в ремонті та обслуговуванні житлового фонду і його інженерного забезпечення незалежно від форм власності.
 5. Повноцінного насичення регіонального ринку товарами та послугами для більш повного задоволення потреб населення та юридичних осіб.
 6. Виконання робіт, надання послуг та реалізація продукції з метою отримання прибутку.
 7. Створення додаткових робочих місць на основі отриманого прибутку, покращення економічних та соціальних умов колективу підприємства.

Основними напрямками діяльності підприємства є:

 1. Утримання і ремонт житлових будинків та нежитлового фонду, які відносяться до міської комунальної власності та приватних квартир на умовах угод у відповідності до вимог „Правил і норм технічної експлуатації житлового фонду в містах і селах України” та „Положення про проведення планово-попереджувального  ремонту житлових та громадських будинків”.
 2. За дорученням Власника або Уповноваженого органу брати  участь в роботі державних, робочих, технічних комісій з питань прийняття і здачі в експлуатацію житлових будинків та інженерних мереж.
 3. За дорученням Власника або Уповноваженого органу виступати замовником або вести  контроль за виконанням всіх видів ремонтних робіт житлових будинків і споруд підрядними організаціями з укладенням угод.
 4. Укладення угод на поставку електроенергії, газу, води, теплової енергії та інших комунальних послуг, що надаються відповідними організаціями для безперебійної роботи підприємства.
 5. Розгляд заяв і скарг мешканців у відповідності до Закону України „Про звернення громадян”, вжиття заходів по усуненню недоліків та надання вичерпних відповідей заявникам.
 6. Надання платних послуг фізичним і юридичним особам з питань оформлення та засвідчення відповідних документів, встановлення їх вартості у встановленому порядку.
 7. Ведення прописки, виписки (реєстрація громадян  за місцем проживання  в межах  закріпленої території), ведення військового обліку громадян у відповідності до чинного законодавства.
 8. Виконання робіт по забезпеченню безпечних умов експлуатації газових приладів у будинках, які належать до комунальної власності, згідно з «Правилами безпеки в газовому господарстві».
 9. Надання підприємствам газового господарства всесторонньої допомоги при проведенні ними технічного обслуговування газового обладнання житлових будинків, а також пропаганди «Правил безпечного користування газом серед населення». Перевірка стану димовентканалів, огорож, димоходів, контроль за виконанням робіт з реєстрацією у спеціальному журналі, видача актів розрізів димовентканалів  і довідок згідно з ліцензією.
 10. Виступає надавачем послуг з водо-, тепло-, електропостачання.

Підприємство діє на принципі самоокупності.