«Попередні результати аналізу повітря перевищень норм не показали», – керівник хімічної лабораторії АТУ

  • 08.06.2016, 18:21
  • 2307
  • Мар’яна Щепанська
Працівники хімічної лабораторії ЛКП «Адміністративно-технічне управління» взяли проби води та повітря на території Львова і Грибович, з метою перевірки на перевищення допустимих норм.

За словами керівника лабораторії Ігоря Гуменного, попередні результати аналізу повітря експрес-методом перевищень не показали, остаточні ж будуть відомі завтра до кінця дня.

«Ми брали проби у трьох точках: перша – при в’їзді на полігон, друга – в Грибовичах на вул. Івана Франка, поблизу максимально наближеного до джерела горіння будинку, і третя – на межі Львова, на вул. Щурата, 27. Перевіряли на наявність таких речовин як оксид вуглецю, оксид азоту, діоксид сірки, аміак, сірководень, сірчана кислота та пил неорганічний. Попередні результати аналізу перевищень допустимих норм не показали», – розповів керівник лабораторії.

Для аналізу води працівники лабораторії брали проби з двох потоків: перший – з території сміттєзвалища, другий – з місцевої річки в Грибовичах. Робитимуть загальний хімічний аналіз, остаточні результати якого обіцяють надати через 5 діб, попередні – упродовж завтрашнього дня.