За оперативними даними в місті впало 10 дерев

  • 04.02.2018, 10:09
  • 1650
  • Христина Процак
За оперативними даними департаменту житлового господарства та інфраструктури, через сильні снігопади в місті впало 10 дерев: 8 – у Франківському районі і по одному – в Личаківському та Залізничному. Інформація ще уточнюється.

фото Варта1

«Одне дерево впало на мережу на вул. Горбачевського – Сахарова, тому тимчасово не курсують трамваї. Мережа не обірвана, а повисла. Служби вже ліквідовують цю ситуацію. Одне дерево у Франківському районі впало на машину. По інших районах інформацію ще уточнюємо», - розповіла Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури.

Також вона уточнила, що зараз в місті працюють двірники. Виїхали тракторці, щоб розчисти внутріквартальні дороги. У Сихівському районі повторно виїхала снігоочисна техніка, посипають та розчищають мости і підйоми.

Мешканців просять не паркувати машини у недозволених місцях, щоб не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

Важко габаритний транспорт просять обмежити заїзд в місто.

Стежити за роботою снігоприбиральної техніки он-лайн можна тут: http://lviv.art-security.com/report/graph

Загальна кількість техніки, яка буде задіяна для прибирання міста в зимовий період, - це 141 одиниця. З них 120 одиниць – це техніка ШРП районів, 21 одиниця – це техніка, яка є в Сихівському районі. Її обслуговує приватна компанія, яка виграла тендер.

Також минулого року було закуплено нову техніку: 5 піскорозкидувачів МАЗів і 2 тракторці. На це було виділено 10 млн. грн. На нову техніку встановили GPS-трекери.