Усі комунальні служби працюють у посиленому режимі: субота і неділя для них будуть робочими днями

  • 25.01.2019, 10:32
  • 805
  • Ганна Пищула
У Львові сильний снігопад. У зв’язку з погодними умовами, усі комунальні служби і снігоприбиральна техніка працюватимуть у посиленому режимі. За інформацією заступника міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака, субота і неділя будуть робочими днями для комунальників. Мерія просить мешканців приватних будинків та підприємців прибрати території біля своїх будівель, а також звертається до водіїв авто з проханням не паркувати свої машини у невідведених для цього місцях, адже це може блокувати проїзд снігоприбиральної техніки.

«У зв’язку з погодними умовами, сьогодні зранку відбулася нарада з головами районних адміністрацій міста. Відтак, впродовж дня усі комунальні служби працюватимуть у посиленому режимі, щоб забезпечити розчищення міста — доріг і хідників — від снігових опадів. Субота-неділя також будуть робочими.

За моїм розпорядженням усі працівники ЛКП виходять на прибирання міста, буде лише один черговий на зв’язку. Задіємо всю техніку, ШРП цілодобово чергуватимуть. Окреме прохання до мешканців приватного сектору, власників бізнесу почистити хідники навпроти своїх будівель, щоб спільними зусиллями забезпечити очищення міста", — повідомив Сергій Бабак.

Мерія також просить мешканців-водіїв авто максимально паркувати свої машини на відведених для цього паркувальних майданчиках, і не залишати їх на місцях, не призначених для цього.

«Буде працювати снігоприбиральна техніка, тому неправильно запарковані авто можуть перешкоджати і блокувати проїзд техніки», — наголосив посадовець.

Нагадаємо, загальна кількість техніки, яка буде задіяна для прибирання міста в зимовий період, становить 135 одиниць техніки.

Станом сьогодні на ранок, до прибирання міста було залучено 78 одиниць техніки. Для посипання тротуарів і доріг використали 556 м3 піскосуміші, 1,5 тонни солі, 8 тонн реагенту.