У Львові відбувся форум електронного урядування

  • 06.12.2010, 12:07
  • 2505
  • Андрій Яремко
За підтримки Львівської міської ради провідні ІТ-спеціалісти міста протягом листопада проводили  Інтернет-форуми, конкурси, навчання та олімпіади в рамках «Тижня Інтернет-технологій у Львові».

В рамках проекту «Тиждень Інтернет-технологій у Львові», 18 та 19 листопада до Львова з’їхалися спеціалісти з електронного врядування та документообігу з усієї країни та  спеціалісти зі Швеції.

В ході форуму було заслухано доповіді міст Вінниці, Львова, Дніпропетровська, Кривого Рогу, Бердянську, Українки, Славутича та АР Крим.

Подаємо вашій увазі матеріали форуму.

    Електронне урядування на місцевому рівні в Швеції Співпраця ІТ-підприємств та влади у сфері розвитку е-урядування Ефективна влада для мешканців Зовнішній портал Львова Офіційні вебсайти міських рад як інструмент оптимізації самоврядування громад Електронний документообіг в Харківській міській раді Результати моніторингу офіційних веб-сайтів міських рад других за величиною міст областей України Електронний документообіг в Бердянській міській раді Електронний документообіг в Українській міській раді Офіційний веб-сайт міста Вознесенська Внутрішній портал як інструмент ефективної роботи Вінницької міської ради Внутрішній портал Львівської міської ради e–Government. Шлях до розвитку України Від електронного урядування до територіального маркетингу Міська диспетчерська служба як інструмент покращення обслуговування мешканців Електронне урядування - розвиток влади для мешканців Інтегрована система взаємодії Міської влади з Громадянами Автоматизована система контролю за послугами “Універсам послуг” Регіональний центр розвитку електронного урядування в Автономінй Республіці Крим Моніторинг сайтів міських (районних) рад АР Крим Презентація Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» м. Вінниця Портал м. Славутич Центр надання адміністративних послуг в м. Івано-Франківськ