Інформація щодо об’єктів комунальної власності міста

  • 22.12.2010, 19:13
  • 1289
У зв’язку з частими звернення представників засобів масової інформації щодо форми власності деяких приміщень у Львові, управління комунальної власності повідомляє:

ПИТАННЯ: Чи належать нижче перераховані приміщення до комунальної власності?

- "Криївка", пл..Ринок,14;

- "Найдорожча ресторація Галичини" (Масонська ложа), пл..Ринок,14;

- "Гасова лампа", Вірменська,20;

- "Під Золотою Розою", Староєврейська,22;

- "Мазох-кафе", Сербська,7;

- Львівська майстерня шоколаду, Сербська,3;

- "Дім легенд", Староєврейська,48;

- "Лівий берег", Оперний театр.

ВІДПОВІДЬ: Згідно з базою даних управління комунальної власності, договори оренди на нежитлові приміщення, що перебувають в комунальній власності, з суб’єктами господарювання, що зазначені вище, відсутні.

В управлінні комунальної власності перебувають на обліку 2 договори оренди за  адресою м. Львів, пл. Ринок, 14, загальною площею 144 м. кв.

Договори купівлі-продажу між суб’єктами господарювання за адресами нежитлових приміщень зазначених вище управлінням комунальної власності не укладались. Додатково повідомляємо, що будівля театру опери та балету за адресою: м. Львів, пр. Свободи, 28, включена в перелік пам’яток культурної спадщини, які не підлягають приватизації.

Нагадаємо, з метою отримання більш детальної інформації про форму власності приміщень представникам ЗМІ необхідно зазначати суб’єкт гоподарювання, який виступає стороною договору оренди, а також ідентифіковувати приміщення за адресами з зазначенням індексів приміщень.

Відповідь на інформаційний запит управління комунальної власності (pdf; 1,91 Mb)

Інформаційний запит ТзОВ "Агенція журналістських розслідувань" (doc; 123 kb)