Львівська міська рада прийматиме більше телефонних дзвінків мешканців

  • 29.05.2009, 12:37
  • Андрій Яремко
Міська диспетчерська служба прийматиме більше звернень мешканців. У Львівській міській раді змінюють принципи роботи диспетчерської та планують організувати її роботу за принципами «call-центру». Щодня на диспетчерську службу та на «гарячу лінію» міського голови надходить декілька сотень звернень мешканців. Мешканці звертаються зі скаргами, пропозиціями чи за консультаціями. Донедавна дзвінки мешканців приймали двоє операторів, і часто мешканці не могли додзвонитися .

«Міська диспетчерська служба повинна працювати за принципами якісних «call-центрів», коли мешканці можуть швидко і якісно отримати інформацію чи залишити свою скаргу . І найважливіше, аби ці проблеми оперативно вирішувалися. Зараз волонтери міської ради щодня спілкуються з мешканцями і перевіряють виконання їхніх звернень. Ця служба повинна стати службою першої допомоги для львів’ян», - розповіла керівник управління внутрішньої політики Наталя Міхнова.

Також у Львівській міській раді розробляють картки вирішення проблем мешканців, де у дуже простій формі на 1 сторінці описано як вирішити проблему: куди звертатися, за яким телефоном, які документи потрібні. Незабаром ці картки звернень будуть розміщені на офіційній сторінці Львівської міської ради, а також у друкованому вигляді будуть розповсюджені у ЖЕКах та центрі обслуговування мешканців у ратуші.