Міська влада закликає таксистів допомогти моніторити ситуацію у Львові

  • 23.03.2009, 10:50
  • Андрій Яремко
Міська влада Львова запрошує таксистів до співпраці, яка полягає у моніторингу ситуації на вулицях міста. З такою пропозицією до працівників таксі звернувся міський голова Андрій Садовий.

Звернення, скарги та пропозиції, які надходять від таксистів на «гарячу лінію» міського голови, реєструють окремо і подають відповідний звіт директору департаменту «Адміністрація міського голови».

Як повідомив начальник відділу «Центральна  міська диспетчерська служба» Орест Біловус, від представників таксі наразі надійшло два телефонні звернення.

«Один звернення стосувалося незаконно встановленого дорожнього знаку, інший таксист скаржився на роботу двірників, які відгортали сніг з тротуарів на проїзну частину. Для дальшого реагування про ці факти було повідомлено управління транспорту та зв’язку  і відповідну районну адміністрацію. Ми тримаємо ці справи на контролі», - говорить Орест Біловус.

Нагадаємо, що співпраця з асоціацією «Львівське таксі» один із напрямків роботи міської влади із професійними середовищами. Завдяки такій співпраці у місті навели лад з роботою світлофорів у нічний час. Так, з 11:00 до 06:00 у режимі «жовте мигання» працює понад 20 світлофорів у місті.

«Ця пропозиція є одним із кроків у проекті «Відкрита влада». Білборди із закликом повідомляти міську раду про неякісне прибирання будинків - теж частина цього проекту. Основна мета – показати львів’янам реальні можливості контролю та зворотного зв’язку. Ще у планах – форуми з посадовцями на сайті Львівської міської ради, моніторинг прийому громадян у ЛКП та районних адміністраціях, розробка карт послуг для мешканців та інші програми», - розповіла керівник управління внутрішньої політики Наталя Міхнова.

Подавати скарги та пропозиції водії таксі можуть на «гарячу лінію» міського голови за тел.: 297-59-11.