Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення застерігає про погіршення гідрометеорологічної обстановки

  • 04.06.2014, 17:06
За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології, сьогодні в другій половині дня очікуються в окремих районах міста шквали 15-20 м/с. Завтра, 5 червня, вночі місцями, а вдень по всій території прогнозують грози, вдень подекуди град, шквали 15-20 м/с. Вночі та вранці місцями туман, видимістю 200-500 м.

Вітряна погода в міській місцевості небезпечна не лише ймовірним переохолодженням, але і можливими небезпечними явищами. Тому закликаємо наших мешканців одягатись тепло, зважаючи на холодний вітер, щоби не застудитись. По-друге, просимо зачиняти вікна та двері зі склом. Йдучи через парки чи поблизу дерев, закликаємо бути уважними, щоб під дією сильного пориву вітру не обламалась гілка і не нанесла травм. Нагадуємо, що обірвані дроти дуже небезпечні. В разі виявлення таких дротів, не доторкайтесь до них і відразу повідомте на «гарячу лінію міста» за номером 15 80, або 297-59-11. Сюди ж просимо повідомляти про будь-які надзвичайні чи небезпечні ситуації.

Віктор Іваніцький, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій ЛМР

Львівська міська рада звертається до мешканців з проханням оминати місця поблизу ліній електропередач та великого скупчення дерев, що можуть становити особливу небезпеку при сильному шквалистому вітрі.