Охочих допомогти бійцям на Сході закликають звертатись у Львівську міськраду

  • 17.07.2014, 17:18
  • Мар’яна Щепанська
Зараз у всій країні здійснюють заходи часткової мобілізації мешканців України. Впродовж минулого тижня продовольчі ринки Львова зібрали велику кількість продовольства для бійців на Сході України. Відтак, охочих долучитися закликають звертатись у Львівську міську раду.

Мобілізації сприяють також і органи місцевого самоврядування та органи державної влади, щоб своєчасно реалізувати заходи Президента, Головнокомандувача Збройних Сил України із захисту держави на сході України – в Луганській та Донецькій областях.

Багато мешканців Львова служать в батальйонах, які здійснюють функцію із захисту держави. Виконавчий комітет ЛМР тісно співпрацює з міськими та обласним військовими комісаріатами в частині надання допомоги чи матеріально-технічного забезпечення Третього батальйону територіальної оборони. Координатором зі співпраці з комісаріатами й підприємцями, установами й організаціями міста є сектор взаємодії з правоохоронними органами, режимно-секретної, мобілізаційної та оборонної роботи. Щотижнево відправляють автомобілі з цими продуктами – макаронними виробами, крупами, овочами, засобами гігієни, промисловими товарами. Є перелік з понад 50 одиниць необхідних товарів. Відтак, дякуємо керівниками продовольчих ринків, які організовують приватних підприємців, щоб надати допомогу нашим бійцям, виконавчому комітету міської ради, мешканцям міста

завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, режимно-секретної, мобілізаційної та оборонної роботи

Охочим долучитися і передати продукти бійцям, що знаходяться на Сході, радять звертатися за тел. 297-58-20.