«Львівелектротранс» оголошує тендер на поставку 5 нових низькопідлогових трамваїв

  • 29.05.2015, 14:42
  • Мар’яна Щепанська
Отримавши позику від ЄБРР для фінансування витрат за проектом Львівський громадський транспорт, комунальне підприємство «Львівелектротранс» запрошує підрядників до участі в тендері на поставку 5 нових трисекційних зчленованих трамваїв, супутніх товарів та послуг.

Трамваї повинні бути  низькопідлоговими, трисекційними, розрахованими на  ширину колії 1000 мм, бути 2,3 м в ширину та від 19 до 25 м в довжину, з мінімальною пасажиромісткістю 160 пасажирів, охоплюючи 30 сидячих місць та принаймні одне місце для інвалідного візка. Базове замовлення становитиме 5 одиниць, додаткове (відповідно до наявного бюджету) – до 2 одиниць.

При відборі буде використано процедуру 2-етапного тендеру:

1. Тендерна заявка 1-го етапу міститиме лише технічну пропозицію без будь-якого зазначення цін, а також перелік будь-яких відхилень від технічних або комерційних умов, вказаних у тендерній документації, або будь-яких альтернативних технічних рішень, які учасник тендеру бажатиме запропонувати з обґрунтуванням таких пропозицій при обов’язковій умові, що такі відхилення або альтернативні рішення не ведуть до зміни основних цілей проекту. Після того, як Замовник проведе оцінку заявок першого етапу, він запросить кожного з учасників торгів, що відповідають кваліфікаційним критеріям та подали пропозицію, яка технічно відповідає формальним вимогам, на ознайомлювальну зустріч. На ній всі пропозиції, доповнення, необхідні зміни, виключення та інші правки будуть вказані та внесені в Меморандум. Запрошення подати тендерну заявку другого етапу отримають лише кваліфіковані учасники торгів, які надали технічно відповідну формальним вимогам та прийнятну тендерну заявку першого етапу.

2. Тендерна заявка 2-го етапу складатиметься з:

- оновленої технічної заявки, яка охоплюватиме всі зміни, які вимагатиме Замовник, відповідно до Меморандуму роз’яснювальної зустрічі, за необхідності, для того, щоб відобразити всі зміни в тендерній документації, випущені після подачі тендерної заявки першого етапу;

- комерційної заявки.

Подати запечатані тендерні пропозиції для виконання контракту, за рахунок кредитних коштів, можна не пізніше 10.00 год 10 Липня 2015 року, коли вони будуть розкриті у присутності представників учасників торгів, які бажатимуть бути при цьому присутніми, за адресою:

Львівське Комунальне Підприємство «Львівелектротранс»

вул. Сахарова, 2, Львів 79012 Україна

Усі тендерні заявки Другого етапу повинні супроводжуватися забезпеченням тендерної заявки у розмірі 75000 євро або еквіваленту у конвертованій валюті та мають бути доставлені за вказаною вище адресою не пізніше часу та дати закінчення терміну подачі заявок, вказаного в запрошенні до участі у другому етапі.

Майбутні учасники торгів можуть отримати додаткову інформацію, вивчити та придбати тендерну документацію за адресою:

п. Ірина Іванишин

Керівник Групи Реалізації Проекту

Львівське Комунальне Підприємство «Львівелектротранс»

вул. Сахарова, 2, Львів 79012 Україна

Детальніше про отримання тендерної документації та вимоги для учасників тендеру – у прикріпленому файлі.

Додатки