Мерія просить мешканців бути обережними з шахраями

  • 04.09.2015, 17:48
  • Марта Більська
Львівська міська рада просить мешканців бути уважними. Якщо до Вас прийшли невідомі, які називають себе працівниками соціальних служб, управління соціального захисту радить вимагати у них посвідчення або документ, який би підтверджував їхню особу.

До управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради звернулась мешканка зі скаргою, пов’язаною з шахрайством. Мешканка розповіла, що невідома жінка, яка відрекомендувалась працівником управління соціального захисту, прийшла до неї з повідомленням про призначення матеріальної допомоги у великому розмірі. При цьому шахрайка запропонувала мешканці для пришвидчення виплати допомоги оплатити певну суму зараз. Після того, як жінка оплатила «послугу з пришвидшення», шахрайка зникла, а обіцяної допомоги львів'янка  так і не отримала.

 З огляду на такий випадок, просимо мешканців Львова бути уважними. Якщо Ви потрапили у схожу ситуацію та до Вас прийшли невідомі, що називають себе працівниками соціальних служб, радимо вимагати у них посвідчення або документ, який би підтверджував їхню особу. Нагадуємо, що у разі призначення Вам матеріальної допомоги районний відділ управління соціального захисту письмово Вас про це повідомить.

Також просимо про такі випадки негайно повідомляти за телефоном 102.